Цікаве

Серіал “Секс у великому місті” може повернутися на екрани

За неофіційними даними, новий серіал буде включати весь оригінальний каст, крім виконавиці ролі Саманти Джонс Кім Кетролл, яка неодноразово заявляла, що вона не зацікавлена в поверненні

Популярна франшиза “Секс у великому місті” може повернутися на маленький екран в якості міні-серіалу стрімінгового сервісу HBO Max.

Про це інформує 1NEWS.

За неофіційними даними, новий серіал буде включати весь оригінальний каст, крім виконавиці ролі Саманти Джонс Кім Кетролл, яка неодноразово заявляла, що вона не зацікавлена в поверненні.

Повідомляється, що новий серіал не буде перезапуском. У вересні минулого року виконавиця головної ролі оригінального серіалу Сара Джессіка Паркер сказала Entertainment Tonight, що їй буде цікаво знятися в “деяких епізодах серіалу “Секс у великому місті”, зазначивши: “я б не назвала це перезавантаженням, я б назвала це “повторним візитом”.

Відзначимо, що півгодинне оригінальне шоу “Секс у великому місті” тривало шість сезонів і включало 94 серії, які транслювалися на каналі HBO з 1998 по 2004 рік.

За ним послідували два художні фільми в 2008 і 2010 роках.

Пріквел серіалу “Щоденники Керрі” стартував на каналі CW в 2013 році, де Анна Софія Робб грала молоду Керрі Бредшоу, він тривав два сезони.

Джерело: УНН

Back to top button