Цікаве

Секрети кулінарії: чим можна замінити розпушувач у тісті

Якщо під час приготування тіста для випічки виявилося, що вдома немає розпушувача, або так званого пекарського порошку, є можливість замінити його іншими продуктами.

Якими та як це зробити, розповідає 1News.

Чим замінити розпушувач?

1. Самостійно приготований розпушувач.Для цього змішуються сода, лимонна кислота і борошно (або крохмаль) у пропорції 5/3/12 відповідно. Однак важливо пам’ятати, що розведений у молоці або воді пекарський порошок втрачає свої властивості: посуд та інгредієнти для розпушувача мають бути повністю сухими.

2. Харчова сода. Содою можна замінити розпушувач, якщо в тесті є компоненти з кислою реакцією: кисломолочні продукти, лимонна кислота, оцет, фруктові пюре, соки, мед, шоколад. Змішувати соду потрібно спочатку з борошном або іншими сухими інгредієнтами.

Існує думка, згідно з якою гасити оцтом соду немає сенсу


3. Гашена сода.
Деякі вважають, що немає сенсу гасити оцтом соду, оскільки вуглекислий газ випаровується ще до того, як потрапити в тісто. Тому соду з оцтом варто негайно додавати до тіста, а тісто одразу відправляти в духовку.

4. Алкоголь. Спиртне також має властивості розпушувача: кілька ложок рому або коньяку зроблять випічку пухкою. При цьому алкоголь можна використовувати в поєднанні з розпушувачем.

Сода і розпушувач: що краще?

Сода і розпушувач – це не взаємозамінні продукти, зазначає в своєму блозі кулінарний експерт Ліза Глінська. Спеціаліст рекомендує в цьому випадку дотримуватися рецепту.

Так, у деяких випадках до виробів додають і соду, і розпушувач: якщо в складі випічки є і нейтральні, і кислотні продукти.

Експерти рекомендують надавати перевагу розпушувачу

При цьому експерт рекомендує надавати перевагу саме розпушувачу, щоб не переживати про те, чи достатньо підніметься тісто і чи не буде в ньому присмаку соди.

Що стосується домашнього розпушувача,кулінар вважає, що готувати його самостійно недоцільно, бо це не виходить ні дешевше, ні якісніше.

Як вибрати розпушувач?

Вибрати якісний розпушувач можна методом проб і експериментів.

Якщо розпушувач гарної якості, – випічка вийде пухкою, пишною, з рівномірно розподіленими порожнинами.

Джерело: Обозреватель

Tags

Останні новини

Back to top button
Close
Close