Цікаве

СБУ проводить обшук в інвестиційній компанії Dragon Capital

В київському офісі міжнародного інвестиційного фонду Dragon Capital проходять обшуки. Про це повідомив прем’єр-міністр України Володимир Гройсман.

fiala

«Мені щойно повідомили, що зараз відбуваються обшуки в інвестиційній компанії Dragon Capital… Вилучають там техніку», – сказав він.

гройсман

Гройсман доручив урядовому уповноваженому з’ясувати причини обшуків і забезпечити роботу компанії. «Доручив Урядовому уповноваженому зв’язатись і з’ясувати, що там відбувається. Звісно, я не маю права втручатися у роботу Служби безпеки України, але вважаю, що все повинно відбуватися адекватно – без паралізування роботи одного з найбільших інвестиційних фондів», – додав глава уряду.

Гройсман додав, що «неадекватними діями ми комфортний бізнес-клімат не створимо».

Прес-служба Dragon Capital підтвердила обшуки, зазначаючи, що на це є ухвала суду. «Мова йде про незаконне використання програмного забезпечення. СБУ проводить обшуки і каже, що воно нелегальне і може бути використано для негласного отримання інформації. Але при цьому компанія все легально і офіційно купила на ринку», – заявили в прес-службі.

dragon

СБУ поки не прокоментувала вказану інформацію.

Dragon Capital – найбільша інвестиційна компанія України, що надає повний спектр інвестиційно-банківських і брокерських послуг для корпоративних і приватних клієнтів. Dragon Capital здійснює брокерські операції з акціями та борговими інструментами, супровід угод по залученню капіталу, прямі інвестиції і управління активами. Компанія заснована у 2000 році в Києві. У 2007-2017 рр. міноритарним пакетом Dragon Capital володів Goldman Sachs, один з найбільших світових банків.

Головою Dragon Capital в Україні є Томаш Фіала.

Також Dragon Capital є інвестором у будівництво. Зокрема, інвестфонд фінансує будівництво ЖК «Obolon Residence» поблизу метро Мінська у Києві, а також котеджне містечко Riviera Villas на дамбі Київського водосховища.

За даними сервісу YouControl Dragon Capital також є співвласником популярного видання «Новое время».

Раніше 1News повідомляло про те, що лідер Радикальної партії Олег Ляшко закликав спалити журнал «Новое время» за публікацію про рейтинг найбільших популістів в українській політиці. Ляшко посів у ньому перше місце.

«Новое время» треба спалити на Майдані за махрову брехню. Брехливих експертів, які кажуть, що підвищення мінімалки – це популізм, відправити на уранові копальні в Смолино. А іноземного аферюгу Фіалу, який фінансує цю єресь – посадити в тюрму», – зазначив Ляшко.

Також нагадаємо, що наприкінці березня СБУ проводила обшуки в онлайн-сервісі YouControl. Зокрема, сервіс підозрювали у шпигунстві на користь Росії та у незаконному зборі інформації.

Back to top button