Цікаве

СБУ про свій фейковий канал на YouTube

Служба безпеки України заявила, що на відеохостингу YouTube виявлено фейковый аккаунт, через який поширювалася недостовірна інформація від імені СБУ. Про це говориться в повідомленні прес-служби СБУ, передає 1News.

Повідомляється, що в СБУ звернувся народний депутат України Роман Романюк з проханням спростувати розміщену на окремих сайтах інформацію про нібито оприлюднених Службою відомостях про його причетність до незаконних оборудок через ПАТ “Крісталбанк”. З аналогічним проханням про спростування поширеної в інтернеті неправдивої інформації в СБУ звернувся голова правління ПАТ “Крісталбанк” Леонід Гребінський.

“У зв’язку з цим заявляємо, що Служба безпеки України не оприлюднила повідомлення щодо народного депутата України Романюка Р.С. і ПАТ” Крісталбанк “. Зазначене повідомлення, поширене в Інтернеті з посиланням на Службу безпеки України як на джерело інформації, є фейковий.”, – коментує СБУ.

Служба безпеки України також не створювала канал на YouTube, на якому розміщені зазначені відомості, і не здійснювала його контентне наповнення

Також, в прес-службі підкреслили, що на веб-сайті Служби безпеки України розміщено банер офіційного каналу Служби безпеки України на YouTube, зареєстрованого 7 квітня 2014 року. Інших каналів на ресурсі YouTube Служба безпеки України не має.

Back to top button