Цікаве

Савченко закликає знищувати представників української влади

Якщо знищити до тисячі чоловік, Україні стане жити набагато легше, вважає нардеп. Про це нардеп розповіла в ефірі телеканалу NewsOne, передає 1News

15_main

Народний депутат Надія Савченко вважає, що якщо знищити 450 парламентаріїв, і ще стільки ж в Кабміні і в адміністрації президента на вул. Банковій, то Україні стане жити набагато легше.

 

“Скільки можна просити людей вмирати за владу? Скільки можна виходити на Майдан і вмирати, скільки можна йти на війну і вмирати? Коли вже влада почне вмирати за нас? Коли вони вже зроблять хоч одну добру справу? Та ніколи – це не входить в їх політичні плани. вони думають, що вони вічні”, – говорить Савченко.

За її словами, у владу більше не повинні потрапити люди, які там знаходилися останні 25 років.

“Вся ця шваль, яка за 25 років хоча б раз потрапила в парламент або уряд, не повинна туди більше потрапити. У нас є з кого вибирати, крім цієї зграї. 450 (народних депутатів – ред.) В Раді, майже стільки ж в Кабмін і на Банковій … Якщо знищити до тисячі чоловік, а це менше, ніж Україна втратила на війні, Україна стане жити набагато легше”, – додала нардеп.

Нагадаємо, Міністерство юстиції не зареєструвало політичну силу “Суспільно-політична платформа Надії Савченко”.

Back to top button