УкраїнаЦікаве

Рябошапка подав у відставку з посади члена НАЗК

Член Національного агентства з питань запобігання корупції Руслан Рябошапка подав Кабінету міністрів України заяву про відставку. Про це він написав на своїй сторінці у Facebook, передає 1News.

Руслан Рябошапка
Руслан Рябошапка

“Підтримуючи вимоги суспільства та Уряду, з метою якнайшвидшого налагодження ефективної роботи Національного агентства з питань запобігання корупції, я сьогодні подав до Кабінету Міністрів України заяву про відставку з посади члена Агентства”, — написав Рябошапка.

ryaboshapka

Він зазначив, що протягом року роботи на посаді “намагався говорити про проблеми Агентства, у тому числі публічно”.

“Однак, відсутність вчасної і належної реакції як в самому Національному агентстві, так і ззовні, призвели до необхідності вжиття кардинальних заходів із „реанімації“ НАЗК. Разом із Русланом Радецьким ми пропонували власний план виведення Агентства із кризи, проте, він був відкинутий іншими колегами”, — додав Р.Рябошапка.

Він також закликав народних депутатів якнайшвидше ухвалити в цілому законопроект про перезавантаження НАЗК.

“Незважаючи на відставку, готовий будь-яким чином і надалі допомагати у відновленні ефективної роботи Національного агентства з питань запобігання корупції”, — підкреслив Р.Рябошапка.

Оновлено о 16:52: В коментарях його підтримало багато політичних діячів народних депутатів. Зокрема, екс-заступник Генпрокурора Віталій Касько написав: “З одного боку сумно, з другого – очевидно, що за нинішньої ситуації лишатися у владі – заздалегідь програшна позиція. Там зараз потрібні лише механічні виконавці, а не фахівці зі знанням предмету і принциповою позицією. Рішення підтримую повністю і тисну руку! “.

Народний депутат Сергій Лещенко зазначив, що йому шкода за такий перебіг подій і подякував за принципову позицію.

Колишній голова Пенітенціарної служби Сергій Старенький висловив повагу Рябошапці: “Позиція сильна, заслуговуюча на повагу, але чи вірна? Протидія влади існуванню НАЗК очевидна, і новий процес перезапуску агентства тільки допоможе владі ігнорувати проблему корупції в країні. Треба шукати робочий вихід та зціпивши зуби працювпти. Інакше можна стати частиною комбінації по дискредитації ідеї НАЗК”.

Як відомо, в НАЗК виник конфлікт між главою агентства Наталією Корчак і членами НАЗК Русланом Рябошапкою і Русланом Радецьким.

Прем’єр-міністр Володимир Гройсман закликав членів НАЗК подати у відставку і розкритикував дії голови НАЗК Наталії Корчак.

Back to top button