Цікаве

Руслана зняла відеокліп на башті вітрогенератора (ВІДЕО)

Артистка підкреслила, що сьогодні сцену, мікрофон і свою діяльність розглядає як призначення для популяризації чистої енергії

Переможниця Євробачення-2004, народна артистка України Руслана презентувала новий відеокліп “Ми вітер/ We Are Wind”.

Про це співачка повідомила на своїй сторінці у Facebook, – інформує 1NEWS.

“Відео, що зроблене на зрізі поп-музики та соціальної футуристики. Я танцювала та створювала динамічний перфоменс на башті вітрогенератора на висоті 120 метрів над землею. Оригінальна танцювальна пластика та неймовірні краєвиди, перемішані з доданою реальністю навіть при перегляді викликають легке запаморочення”, – зазначила Руслана.

Артистка підкреслила, що сьогодні сцену, мікрофон і свою діяльність розглядає як призначення для популяризації чистої енергії через попкультуру, створення нової культури енергії, яку її команда назвала “Art of Energy” – творіння енергії серцем.

“Це ширше і глибше ніж просто технології чи алгоритмі, це філософія, це внутрішній всесвіт людини та неосяжні горизонти майбутнього. Ми показали прогресивне і надзвичайно інноваційне, доволі амбітне бачення завтрашнього дня. Ми бачимо майбутнє на чистій енергії і своє життя на чистій енергії”, – додала Руслана.

Музична відеоробота Руслани “Ми Вітер” відзнята на 3,5 МВт-му вітряку на Херсонщині на Новотроїцькій ВЕС компанії “Віндкрафт Україна”.

Як повідомлялося, допрем’єрний показ музичного відео «Ми вітер/ We Are Wind» та презентація однойменного міні-альбому з чотирьох пісень Руслани відбулися 29 лютого у Києві. Велику ж прем’єра кліпу «Ми вітер/ We Are Wind» двома мовами на музичних каналах і на офіційному YouTube-каналі Руслани її команда спершу планувала 5 березня.

Джерело: Укрінформ

Tags
загрузка...

Related Articles

Back to top button
Close