Цікаве

Розкрито ще одну загадку Бермудського трикутника

Вченим вдалося розкрити чергову загадку Бермудського трикутника, яка крилася в дивних мітках на тілах мешканців моря. Вся справа була в акулах, що світяться, повідомляє 1NEWS з посиланням на lenta.ua.

Бермудський трикутник, яким називають регіон в Саргасовому морі, славиться загадковими подіями. На його території існує одна з найбільш глибоководних точок Землі – це Пуерториканський жолоб, що йде вниз на більш ніж 9 тис. м. Світло Сонця не потрапляє туди, але в ньому мешкають цікаві види риб. Серед них є бразильські акули, що світяться. Довжина цих хижаків не вище 60 сантиметрів.

Примітно, що жителі Великобританії називають їх «акулами з формочкой печива». Вся справа в формі укусів, які залишають хижаки на тілах інших мешканців моря. Спочатку ці укуси фахівці вважали загадковими мітками і прив’язували їх до таємниць знаменитого трикутника.

Нове дослідження встановило, що ніякої містики в цій загадці не було. Однак до цього дня не вдається зрозуміти, куди зникають літаки. Зона маловивчена і вчені мають зробити ще чимало відкриттів.

 

Back to top button