Цікаве

Розкрито 5 щоденних звичок, які покращують здоров’я мозку

Зарубіжні експерти розкрили 5 щоденних звичок, які здатні поліпшити здоров’я мозку. Одним з простих рішень є заняття йогою. Матеріал відповідного змісту представив ресурс Power of positivity.

Як пояснили фахівці, на погіршення роботи головного органу центральної нервової системи впливають безліч факторів, серед яких стрес, багатозадачність, нестача поживних речовин, але все ж деякі повсякденні звички можуть впоратися з небажаним станом справ. Зокрема, вчені з’ясували в останніх дослідженнях, що людина потребує сну протягом дня не менше години, що необхідно для розслаблення розуму і забування про проблеми.

Практика йоги або, принаймні, півгодинна ходьба, також допомагає значно зменшити стрес і зберегти здоров’я мозку, що слід взяти до уваги. Не менш важлива звичка – щоденне спілкування з людьми, в свою чергу відстороненість чревата розвитком хвороби Альцгеймера та інших нейродегенеративних захворювань.

Звичкою має стати і вживання в їжу “здорових” продуктів, які сприяють збільшенню енергії. Недолік навіть одного вітаміну може привести до дисбалансу в організмі людини, особливо в мозку. Добрими варіантами є: нежирне куряче м’ясо, морська риба і морепродукти, овочі і фрукти, крупи, горіхи, натуральні нерафіновані олії. При цьому головний орган центральної нервової системи не любить фастфуд, напівфабрикати і копченості.

Наступна порада – намагатися уникати конфліктних ситуацій на роботі і вдома. Кращим рішенням є початок дня з посмішки. Ну а з депресією і подібними небажаними станами допоможуть впоратися індивідуальні рішення, серед яких вишивання, прослуховування улюблених мелодій.

Back to top button