Цікаве

Російським космонавтам заборонили матюкатись в космосі

Крім іншого, кодекс регулює поведінку космонавтів в соцмережах і забороняє викладати в інтернет фотографії або інформацію про інших осіб без їх дозволу.

Підготовлений “Роскосмосом” проект Кодексу професійної етики космонавтів РФ передбачає відмову від нецензурної лексики при здійсненні професійної діяльності.

Про це повідомляє 1NEWS.

“Роскосмос” підготував проект Кодексу професійної етики космонавтів РФ. Даний документ, текст якого був опублікований на федеральному порталі проектів і правових актів, містить, зокрема, вимогу відмовитися від використання нецензурної лексики та непристойних виразів при здійсненні професійної діяльності, а також мати зовнішній вигляд, який “відповідає загальноприйнятій діловій стилю”і “сприяє формуванню поважного ставлення громадян до космонавтів Російської Федерації”.

Також космонавтам пропонується утримуватися від публічних висловлювань, суджень та оцінок щодо “Роскосмосу” і приймати в рамках своїх повноважень заходи щодо запобігання корупції. Так, космонавту РФ слід приймати “заходи до того, щоб космонавти Російської Федерації, по відношенню до яких він наділений управлінськими повноваженнями, не допускали корупційно-небезпечної поведінки”, йдеться в документі.

Крім іншого, кодекс регулює поведінку космонавтів в соцмережах і забороняє викладати в інтернет фотографії або інформацію про інших осіб без їх дозволу.

Кодекс не передбачає грошових штрафів за його порушення, однак, в подібному випадку космонавт “може бути попереджений про неприпустимість неетичної поведінки”, йдеться в документі.

Крім того, порушення кодексу будуть враховуватися при проведенні атестації космонавта, “прийняття по відношенню до нього заходів заохочення”, а також при прийнятті рішень про його підвищення за посадою.

Джерело: УНН
Tags
загрузка...

Related Articles

Back to top button
Close