Цікаве

Російський актор заявив, що незаконно перетнув український кордон

У Держприкордонслужбі України цього не підтвердили

Російський актор Андрій Мерзлікін, якому у вересні 2017 року заборонили в’їзд до нашої країни, заявив, що перетнув через поле кордон Молдови з Україною.

Про це повідомляє 1NEWS.

“Ми в Молдавії. Поруч кордон з Україною. В’їзд для мене заборонений, але я вирішив скористатися моментом! Рапсове поле України!” — написав актор у коментарі до відео на своїй сторінці в Instagram.

На кадрах відеозапису, яку він опублікував, можна побачити, як Мерзлікін біжить по ріпаковому полю, яке знаходиться вже на території України.

“Джинси тепер прати доведеться”, — заявив він, коли повернувся назад.

 

Переглянути цей допис в Instagram

 

Мы в Молдавии. Сказали, что граница Украины на горизонте и так как въезд для меня запрещен (как многим российским артистам к сожалению), я решил воспользоваться моментом и попробовать приблизится к желанию обнять друзей из Украины!!! . По факту оказалось, что никакой границы с Украиной под городом Кишинёв, просто нет. Шутка оказалась не к месту, в прямом и переносном смысле. Так открылось моё не знание географии… . Сложно сделать то, чего не возможно. К сожалению… . #молдавия #рапс #поле #солнце #весна #огонь

Допис, поширений Мерзликин Андрей (@merzlikinandrey)

Причин стверджувати, що російський актор Андрій Мерзлікін перетнув кордон Молдови з Україною не має. Про це заявив помічник голови Держприкордонслужби Олег Слободян.

“Це може бути провокація, це може бути будь-яке поле. Тобто стверджувати, що він перебував саме на державному кордоні на разі не має ніяких підстав”, – сказав Слободян.

Також, він додав, що громадянину якому заборонений в’їзд у випадку, якщо він незаконно перетинає кордон України поза пунктом пропуску, йому загрожує кримінальна відповідальність.

“Тому, якщо Мерзлікін наважиться зробити це в реальності і ми після цього його затримаємо то його безперечно чекає кримінальна відповідальність”, – додав Слободян.

Джерело: Instagram/УНН

Tags
загрузка...

Related Articles

Back to top button
Close