Цікаве

Російські пранкери розіграли Джастіна Трюдо

Вован і Лексус оприлюднили 10-хвилинний запис телефонного дзвінка, в якому вони консультують прем'єр-міністра Канади щодо світової політики та просять познайомити з персонажами з мультфільму "Південний парк"

Canada’s Prime Minister Justin Trudeau greets Swedish climate change teen activist Greta Thunberg before a climate strike march in Montreal, Quebec, Canada September 27, 2019. REUTERS/Andrej Ivanov – RC199A70C300

Російські пранкери Вован і Лексус (Володимир Кузнецов та Олексій Столяров) від імені шведської екоактивістки Ґрети Тунберг зателефонували прем’єр-міністру Канади Джастіну Трюдо.

Про це повідомляє 1NEWS.

Пранкери оприлюднили 10-хвилинний запис телефонного дзвінка, в якому вони консультують Трюдо щодо світової політики та просять познайомити з персонажами з мультфільму “Південний парк”.

Як зазначається, Тунберг у розмові представляла третя людина, ім’я якої не зазначається. Вона від імені екоактивістки заявила Трюдо, що її хвилює «зростаюча міжнародна криза і очікування світової війни».

«Це вже призводить до катастрофи. Це дуже страшно», – сказала вона, на що Трюдо відповів: «Так, дійсно».

Телефонний дзвінок був зроблений ще у січні, через кілька днів після того, як в Ірані збили український пасажирський літак, в результаті чого загинули 176 осіб на борту. Однак інформація про нього з’явилася тільки цього тижня.

«Ви дорослі, але поводитесь як діти. Ми можемо створити світ, в якому кожному знайдеться місце. Для білого і чорного. Християн і мусульман. Трампа і Путіна. Для нас з вами. Для Бориса Джонсона. Для Корбіна. Для Теренса і Філіпа (персонажі “Південного парку” – ред.), яких теж знають у вашій країні”, – сказала псевдо-Тунберг.

Після того як Трюдо висловив упевненість в тому, що візит Тунберг в Монреаль в 2019 році перед федеральними виборами в країні «допоміг визначити» результат з точки зору зміни клімату, пранкер перервала його, сказавши: «Але покиньте НАТО. Киньте зброю. Збирайте квіти. Посміхайтеся природі».

У відповідь Трюдо сказав: «Я теж мрію про світ, в якому солдати не потрібні, але, на жаль, ми ще не живемо в цьому світі».

Після цього співрозмовниця канадського прем’єра звинуватила Меган Маркл у «маніпулюванні» принцом Гаррі – пара перебувала в процесі прийняття рішення, чи жити в Канаді. Згодом пранкер запитала, чи може Трюдо представити її Теренсу і Філіпу.

«Я був би щасливий – я попрошу свою команду спробувати з’ясувати, як ми можемо з’єднати вас. Тому що зараз у мене немає їхніх прямих контактів», – сказав Трюдо.

Однак після того, як фейкова Тунберг ще раз згадала цих персонажів, Трюдо зрозумів, що йдеться про мультфільм, а не про справжніх людей.

«Почекайте, Теренс і Філіп, це не з «Південного парку»? Я їх особисто не знаю. Я вважаю, що це пародії на канадців з «Південного парку», – каже він, перш ніж ввічливо закінчити розмову.

Джерело: Укрінформ

Back to top button