Цікаве

Rolls-Royce створив найшвидший у світі електричний літак

Літак є частиною ініціативи Rolls-Royce під назвою ACCEL – скорочення від “Прискорення електрифікації польоту”

Rolls-Royce оголосив про створення найшвидшого в світі повністю електричного літака.

Зараз проходять випробування новаторської електричної рухової установки, щоб дозволити літаку з нульовим викидом побити рекорд в кінці весни 2020 року, – інформує 1NEWS.

Літак є частиною ініціативи Rolls-Royce під назвою ACCEL – скорочення від “Прискорення електрифікації польоту” і є ключовою частиною стратегії Rolls-Royce. У проекті беруть участь безліч партнерів, в тому числі виробник електродвигунів і контролерів YASA, а також авіаційний стартап Electroflight. Половина фінансування проекту забезпечується Інститутом аерокосмічних технологій (ATI) в партнерстві з Департаментом бізнесу, енергетики і промислової стратегії та інновації Великобританії. “Створення найшвидшого в світі повністю електричного літака – це не що інше, як революційний крок в авіації, і ми раді представити проектний літак ACCEL.

Це не тільки важливий крок на шляху до світового рекорду, він також допоможе розвинути можливості Rolls-Royce і гарантувати, що ми стоїмо на передньому краї розробки технологій, які можуть зіграти фундаментальну роль в переході до глобальної економіки з низьким рівнем викидів вуглецю”, – заявив Роб Уотсон, директор Rolls-Royce Electrical.

Був також представлений випробувальний планерний корпус ionBird. Літак буде використовуватися для перевірки рухової установки, перш ніж вона буде повністю інтегрована в готову модель. Заплановані тести протягом наступних кількох місяців включають роботу рухової установки на повній потужності, а також ключові перевірки льотної придатності.

Джерело: bigmir.net

Tags
загрузка...

Related Articles

Back to top button
Close