Цікаве

Роботи по реконструкції АЗК на вул. Ревуцького, 8-К в Києві припинені до завершення всіх суперечок в правовому полі

Керівництво та багатотисячний колектив мережі АЗК «ОККО» вкрай стурбовані ситуацією, яка склалася навколо реконструкції існуючого об’єкта нерухомості під багатопаливну автозаправну станцію (за адресою: вул. Ревуцького, 8-К, м.Київ). Розповідає 1News з посиланням на повідомлення керівництва компаніі “ОККО”.

За 20 років прозорої роботи компанії на ринку в економіку України інвестовано близько 1 млрд доларів, створено 10 000 робочих місць, ми були і залишаємося одним з найбільших приватних платників податків країни, в тому числі до місцевого бюджету м. Київ.

“З моменту заснування бізнесу і по сьогоднішній день в основі співпраці з нашими партнерами, громадськими організаціями та мешканцями завжди лежав конструктивний діалог.”, – говориться у повідомленні.

“Ми ретельно дбаємо про свою репутацію перед співробітниками, клієнтами, бізнесовим й інвестиційним співтовариством, серед яких такі великі міжнародні інституції, як МФК і акціонер нашої компанії Європейський банк реконструкції та розвитку. Протягом багатьох років розширення мережі АЗК «ОККО» наша компанія незмінно дотримується найвищих технічних і екологічних стандартів Європи, впроваджує новітні технології. Чітка та цілеспрямована реалізація вищезазначених принципів – запорука відсутності будь-яких інцидентів на АЗК компанії протягом 20 років роботи.” – розповідає керівництво “ОККО”.

Для того щоб розібратися в ситуації, яка склалася навколо АЗК на Ревуцького, 8-К, керівництво ПАТ «Концерн Галнафтогаз» провели переговори з забудовником земельної ділянки і фактичним власником нерухомості ТОВ «Гуель Парк». В рамках зустрічі було прийнято спільне рішення про зупинку будь-якого виду робіт з реконструкції об’єкта нерухомості під АЗК до завершення всіх спорів у правовому полі.

“Концерн Галнафтогаз” запрошує до діалогу жителів сусідніх будинків і громадські організації.

“Компанія ініціювала спільну зустріч з жителями мікрорайону, де розташований АЗК, і має намір без втручання політичних сил і представників забудовника ТОВ” Гуель Парк “обговорити всі питання, що накопичилися, і знайти спільне рішення”, – сказано в повідомленні.

Нагадаємо, 4 жовтня громадські активісти та мешканці району Позняки в черговий раз влаштували мітинг протесту проти будівництва АЗК “ОККО” на вул. Ревуцького, 8, який переріс в побоїще. Під час мітингу відбулися зіткнення з поліцією. Учасники акції кидали в правоохоронців яйця, розгромили огорожу АЗК.

В Киеве во время разгрома АЗС на Ревуцкого ранен несовершеннолетний (фото)

На наступний день розгром АЗК “ОККО” на вул. Ревуцького з побиттям поліцейськими півтора десятка чоловік мало не зірвав засідання Київради.

Новини за змістом

Загрузка...
Загрузка...
Close