Цікаве

Ретроградний Марс у вересні 2020: чим цей період може бути небезпечний

З 10 вересня і аж до 14 листопада Марс буде ретроградним. Планета розгортається в ретроградний рух в знаку Овна. Марс відповідає за нашу активність і силу волі, а коли планета стає ретроградною – це означає, що ті функції, за які вона відповідає, підпадають під удар. Приємна новина в тому, що період ретроградності Марса буває раз в два роки, кажуть астрологи і пояснюють, який вплив він матиме на людину і чого краще не робити, повідомляє 1News.

Ретроградний Марс – як впливає

 

Ретроградний Марс: як впливне на людину

Вплив ретроградного Марса відчують всі люди, особливо Овни. У цей період буде відчуватися сильна нестача енергії, відсутність ініціативи і гальмування в справах.

Астрологи рекомендують не вантажити себе позаплановою роботою і навчитися розподіляти свій час на працю і відпочинок. Обов’язково делегуйте якісь справи на помічників.

Ретроградний Марс впливає на загальмованість в будь-яких бізнес-процесах і спортивних починаннях. Крім того, цей період дуже гарячий і небезпечний, занадто чутливий до конфліктних ситуацій, які можуть перерости в катастрофу. Можуть бути аварії, пожежі, імпульсивні спалахи гніву.

Через велику кількість стресу можуть виникнути проблеми зі здоров’ям – запальні процеси, які супроводжуються високою температурою.

У цей період дуже важливо багато і якісно відпочивати, а також знаходити екологічні способи зливати свій негатив. Заплануйте собі спокійні заняття, або процедури для тіла, включаючи розслаблюючі ванни.

Ретроградний Марс 10 вересня: що важливо робити в цей період

Період ретроградного Марса – відмінний час, щоб звернутися в минуле, визнати необхідність змін і докласти максимум зусиль, щоб їх здійснити. Це допоможе дуже скоро зробити якісний стрибок у вашому житті.

  1. Наведіть порядок у справах, закінчіть розпочате, підтягніть “хвости”.
  2. Сміливо беріться за тимчасові проекти.
  3. Завершуйте деструктивні стосунки або йдіть з неперспективної роботи. У цей період вам буде не складно розлучитися з тим, що віджило, застаріло. Пора рухатися вперед.
  4. Беріться за ремонт.
  5. Відновіть заняття спортом.

Ретроградний Марс 10 вересня: що не можна робити в цей період

  1. Уникайте нових бізнес-проектів, які вимагають від вас активних дій, а також ґрунтовних і довготривалих починань.
  2. Починати судовий процес не варто.
  3. Робити операції без гострої необхідності.
  4. Купувати техніку, автомобіль, інструменти.
  5. Оформляти кредити і брати на себе довгострокові зобов’язання.

Джерело: Сьогодні

Tags

Останні новини

Back to top button
Close
Close