Цікаве

Ретроградний Марс 10 вересня 2020: як впливатиме на людей

З сьогоднішнього дня, 10 вересня і аж до 14 листопада Марс буде ретроградним. Планета розвертається в ретроградний рух у знаку Овна. Марс відповідає за нашу активність і силу волі, а коли планета стає ретроградною, це означає, що ті функції, за які вона відповідає, опиняються під ударом. Приємна новина в тому, що період ретроградності Марсу буває раз на два роки, кажуть астрологи і пояснюють, який вплив він матиме на людину і чого краще не робити, розповідає 1News.

Ретроградний Марс: як вплине на людину

Вплив ретроградного Марсу відчують всі люди, особливо Овни. У цей період буде відчуватися сильна нестача енергії, відсутність ініціативи і гальмування в справах.

Астрологи рекомендують не навантажувати себе позаплановою роботою і навчитися розподіляти свій час на працю і відпочинок. Обов’язково делегуйте якісь справи помічникам.

Ретроградний Марс впливає на просування будь-яких бізнес-процесів і спортивних починань, сповільнюючи їх. Крім того, цей період дуже гарячий і небезпечний, насичений конфліктними ситуаціями, які можуть перерости в катастрофу. Можливі аварії, пожежі, імпульсивні спалахи гніву.

 

Ретроградний Марс – як впливає

Через велику кількість стресових моментів можуть виникнути проблеми зі здоров’ям – запальні процеси, які супроводжуються високою температурою.

У цей період дуже важливо багато і якісно відпочивати, а також знаходити ефективні способи зливати свій негатив. Заплануйте собі спокійні заняття або процедури для тіла, наприклад розслаблювальні ванни.

Ретроградний Марс 10 вересня: що важливо робити в цей період

Період ретроградного Марсу – гарний час, щоб звернутися до минулого, визнати необхідність змін і докласти максимум зусиль, щоб їх здійснити. Це допоможе дуже скоро зробити якісний стрибок у житті.

  1. Упорядкуйте справи, закінчіть розпочате, підтягніть “хвости”.
  2. Сміливо беріться за тимчасові проєкти.
  3. Завершуйте деструктивні стосунки або йдіть з неперспективної роботи. У цей період вам буде не складно розлучитися з тим, що віджило, застаріло. Пора рухатися вперед.
  4. Беріться за ремонт.
  5. Відновіть заняття спортом.

Ретроградний Марс 10 вересня: що не можна робити в цей період

Уникайте нових бізнес-проєктів, які вимагають від вас активних дій, а також ґрунтовних і довготривалих починань.

Також астрологи не рекомендують:

  1. Починати судовий процес.
  2. Робити операції без нагальної потреби.
  3. Купувати техніку, автомобіль, інструменти.
  4. Оформляти кредити і брати на себе довгострокові зобов’язання.

Джерело: Сьогодні

Back to top button