Цікаве

Ретроградна Венера: як вливає на людей та кого торкнеться найбільше

Сьогодні, 13 травня 2020 року, починається період ретроградної Венери. Триватиме він до 25 червня поточного року. Цікаво, що Венера ретроградною буває кожні півтора року. В цьому році Венера робить петлю в Близнятах, передає 1News.

За що відповідає Венера:

  • любов, кохання;
  • партнерські відносини;
  • фінанси;
  • мода;
  • розкішні речі;
  • коштовності;
  • зовнішність.

У період ретроградності саме ці аспекти будуть підвладні впливу і все може помінятися з ніг на голову.

Вплив ретроградної Венери

Найбільше відчують на собі вплив ретроградної Венери Тельці, Терези, Скорпіони, Овни і Близнята.

У цей час у стосунках може виникнути напруга і йти на компроміси буде складніше. Замість того, щоб прийняти умови партнера, з’являться звинувачення в усіх тяжких. З’явиться також зайва вимогливість. У деяких пар також може загубитися сенс їхнього союзу.

Астрологи не рекомендують замовчувати проблеми, що утворилися, а помірно і спокійно їх обговорювати. Якщо вам накипіло – висловіться, випустіть пару і постарайтеся якомога м’якше донести до партнера свої зауваження. Це допоможе разом вирішити проблему.

Не біжіть розлучатися – емоції і внутрішня пустота до партнера тимчасові.

На горизонті можуть з’явиться колишні кохані, та й зникнуть вони так само раптово, як і з’явилися.
Найнапруженішим часом стане період, коли Венера утворює негативні аспекти з планетами. Такими днями стане 21 травня, коли Венера утворює квадрат з Нептуном – можуть виникнути фінансові труднощі, а також 2 червня, коли Венера утворює квадрат з Марсом – можливі труднощі в справах кохання.

Ретроградні планети 2020 року – календар і дати

Під час ретроградної Венери може з’явиться відчуття недолюбленості і недооціненності. А це в свою чергу може спровокувати проблеми у стосунках. Якщо у вас виникає відчуття, що відносини необхідно розірвати – краще почекайте з цим рішенням, коли закінчиться цикл ретроградної Венери.

Крім любовних відносин ретроградна Венера дає фінансові переваги тим, хто знає, як їх використовувати. Цей час відмінно підходить для продажу непотрібних речей і залежалих товарів. Зможете продати нерухомість, яку давно не могли продати. Гарний час для тих, хто торгує антикваріатом – на нього зросте попит.

Джерело: Сьогодні

Back to top button