Цікаве

Рабінович: Влада продовжує брати кабальні кредити від МВФ навіть під час воєнного стану

Незважаючи на воєнний стан, введений в Україні, влада продовжує вганяти країну в борги перед Міжнародним валютним фондом. Таку заяву зробив народний депутат, лідер партії «За життя» Вадим Рабінович на своїй сторінці у Facebook.

«Нинішня влада з великою готовністю виконує будь-які примхи МВФ – аби отримати черговий траншик. І ніякий воєнний стан цьому не перешкодить. Ми з одного боку кричимо на весь світ «караул, на нас напали», а з іншого – розповідаємо, що у нас все стабільно і можна давати нам у борг. Говоримо, що у нас все добре в економіці – але при цьому випрошуємо все більше боргів під приводом того, що без них нам не вижити. Влада остаточно забрехалась і розікралась – це вже видно будь-якій розсудливій людині», – написав депутат.

На його думку, МВФ все одно, що його транш осяде в кишенях корумпованої верхівки. Оскільки основне завдання цієї фінансової організації – поневолення українців шляхом навішування мільярдних боргів.

«Та й ми самі вже розплачуємося за подачки від МВФ підвищеними тарифами, вирубаними лісами, убивчими псевдореформами. Влада використовує народ як розмінну монету, а наші з вами гаманці – як своє кредитне зобов’язання. Ось вам докази. Влада підвищила тарифи на газ на чверть, щоб пограбувати українців ще більше. Це ж підвищення вона використовує для того, щоб позичити у МВФ 3,9 мільярда доларів», – вважає лідер партії «За життя».

ВЛАСТЬ ПРОДОЛЖАЕТ ВГОНЯТЬ НАС В ДОЛГИ ПЕРЕД МВФ, НЕСМОТРЯ НА ВОЕННОЕ ПОЛОЖЕНИЕГлава Международного валютного фонда…

Опубліковано Vadim Rabinovich Понеділок, 3 грудня 2018 р.

Політик упевнений, що до виборів представники нинішньої влади будуть намагатися «нагребти» якомога більше грошей, щоб потім виїхати з України в більш успішні країни.

«Влада так поспішає, тому що знає – вона програє, ніхто вже за них не проголосує після всього, що вони зробили з країною і людьми», – підсумував Вадим Рабінович.

Tags
загрузка...

Схожі статті

Close