Цікаве

Принц Чарльз презентував власну колекцію одягу (ФОТО)

Ціна речей з колекції становить від 520 до 1705 доларів США

71-річний спадкоємець британського престолу принц Уельський Чарльз добре відомий як виробник органічних продовольчих товарів, але тепер він зацікавився ще й світом моди.

Вслід за своєю невісткою Меган Маркл він представив капсульну колекцію одягу, – інформує 1NEWS.

Колекція, обличчям якої став принц Чарльз, створена його благодійним фондом The Prince’s Foundation та італійською компанією Yoox Net-A-Porter, яка спеціалізується на соціально відповідальній моді. Ця фірма залучає молодих дизайнерів і використовує екологічні, іноді навіть архаїчні матеріали у поєднанні з сучасними технологіями.

Авторами колекції з 10 жіночих і восьми чоловічих речей стали шестеро студентів Міланського політехнічного університету. Зробили їх в шотландському Ейрширі у штаб-квартирі фонду принца Чарльза.

коллекция принца чарльза

“У моді я наче годинник, який зупинився – показую правильний час приблизно кожні 25 років”, – жартував принц у листуванні з кореспондентом Vogue.

Цього разу “правильний час” – тенденція до ощадливості. Журналісти неодноразово відзначали, що принц не любить викидати одяг.

За словами директора Yoox Net-a-Porter Федеріко Марчетті, принц Чарльз давно стурбований проблемами захисту довкілля.

“Він говорив про шкідливий вплив пластику ще у 1969 році, у рік мого народження”, – каже Марчетті, який називає принца “своїм натхненником”.

Речі продаватимуть онлайн, у крамницях Net-a-Porter, Mr Porter, YOOX, і The Outnet. Всі доходи підуть до благодійного фонду принца Чарльза.

Ціна речей з колекції становить від 520 до 1705 доларів США.

коллекция принца чарльза

Джерело: ВВС Україна

Back to top button