Цікаве

Прибирання під час епідемії: корисні рекомендації

Прибирання в будинку – питання важливе завжди і особливо, в період пандемії. Щоб максимально убезпечити своє житло від небезпечного вірусу, важливо робити вологе прибирання трохи частіше, ніж ви робите це зазвичай. Вашій увазі чотири варіанти прибирання і кілька правил того, як часто і в якому порядку потрібно прибирати, розповідає 1News.

Існує чотири варіанти прибирання:

Щоденне прибирання

Такий варіант – ідеальне рішення для тих людей, які багато часу проводять вдома і можуть дозволити собі регулярно прибирати, протираючи поверхні, розкласти по місцях зайві речі. Це дозволить підтримувати будинок в чистоті, докладаючи трохи зусиль, але щодня.

Щотижневе прибирання

Цей варіант найбільш популярний, адже він допомагає підтримувати чистоту в квартирі, але при цьому не витрачати багато зусиль щодня. А раз на тиждень людина відкладає всі свої справи і приступає до наведення чистоти: прибирання в будинку, прання, прасування, винести сміття і скласти всі речі на свої місця.

Прибирання за потреби

Це хороший варіант для тих, хто вміє складати речі на свої місця відразу після використання і смітять вкрай рідко, а також мало часу проводять удома.

Генеральне прибирання

Такий варіант наведення чистоти рекомендується проводити раз на три місяці. Цей варіант прибирання передбачає прибирання більш поглиблене, ніж ви робите зазвичай. І розбір гардероба, і кухонного приладдя, необхідно буде також помити всі поверхні в кухні і ванній, а також миття люстр, прання штор та інше.

Як часто робити вологе прибирання в будинку

Такий вид прибирання допомагає знизити вміст пилу в повітрі, а також бореться з пиловими кліщами і бактеріями – тому її потрібно проводити регулярно. Найоптимальніший варіант – влаштовувати вологе прибирання два рази на тиждень. Особливо важливо регулярно проводити вологе прибирання зараз, під час пандемії.

Що потрібно робити для вологого прибирання

Під час вологого прибирання необхідно протирати вологою ганчіркою всі поверхні – підвіконня, полки, поверхні меблів, торшери від пилу, мити підлогу, сантехніку, картини та інші аксесуари. Крім того, потрібно очищати всю техніку, на якій пил накопичується дуже швидко.

В якому порядку потрібно прибирати

Прибирання необхідно починати з того, щоб зібрати сміття і пил з поверхонь. Після чого потрібно рухатися за зонами зверху вниз: почніть з люстри і верхніх ярусів шаф і полиць, картин і настінних світильників. Після цього переходьте до столів і підвіконь, протріть дверні отвори і самі двері, статуетки та інші предмети на рівні середніх поверхонь.

Якщо є потреба, почистіть м’які меблі і килими вологою ганчіркою зі спеціальним засобом. Дзеркала і скляні дверцята меблів можна протерти в кінці прибирання, тому що на них з осідають найдрібніші частинки пилу.

Завершіть вологе прибирання миттям підлоги.

Після прибирання, а особливо вологого, необхідно зробити зволоження шкіри рук: поради дерматолога.

Джерело: Сьогодні

Tags
загрузка...

Related Articles

Back to top button
Close