Цікаве

Проїзд на міжміському транспорті знову подорожчав

Проїзд у міжміському громадському транспорті вкотре подорожчав. Так, із Згурівки до Києва відтепер можна доїхати майже за 74 грн.

Про це повідомляє 1News з посиланням на сайт Згурівській Правді.

За словами користувачів послуг компанії-перевізника ТОВ “Автосоюз-Згурівка”, такі тарифи діють вже із сьогоднішнього дня.

Вартісь проїзду із Усівки до столиці відтепер коштує 63,97 грн., від Софіївки – 60,81 грн., від Войково – 57,65 грн., з Малого Круполя та Великого Круполя – 54,49 грн.

Разом із тим, читачі “ЗП” вказують на те, що дані тарифи діють для пасажирів, які їдуть без квитка. У той же час, вартість квитків у касах автостанції “Дарниця” щонайменше на 10 грн. вища від вищевказаних тарифів.

Наразі Згурівська райдержадміністрація на своєму сайті жодним чином не відреагувала на таке “покращення”.

На початку нинішнього року жителі Київщини пікетували обласну владу із вимогами знизити тарифи на пасажирські перевезення, а у Броварах люди перекривали дороги вимагаючи знизити ціну на проїзд.

Разом із тим, намагання обласного керівництва приборкати апетити перевізників закінчилися провалом. Після короткотермінового зниження цін на проїзд у приміських маршрутках, перевізники Київщини знову підняли тарифи.

Back to top button