Цікаве

Прощавай, Ryanair: лоукостер закриває рейси з України

Ryanair скасовує рейси з Києва до Стокгольма (Швеція) і Нюрнберга (Німеччина) з березня 2020 року, повідомляє 1News. Згідно розкладу на сайті, останній рейс за маршрутами виконають 27 березня 2020 року.

Авіакомпанія зазначила, що рейси в аеропорт “Скавста” (Стокгольм) та у Нюрнберг не будуть здійснювати через брак літаків і затримку поставок Boeing 737 MAX.

У Ryanair вирішили переглянути плани на розширення флоту і отримають 10 літаків замість 20. Також лоукостер знизив прогнози на 2021 фінансовий рік: планують перевезти 156 млн пасажирів замість 157 млн.

“Ми шкодуємо про закриття цих двох баз. Це пов’язано з подальшими затримками поставок наших Boeing 737 MAX. Ми продовжуємо працювати з Boeing, нашим персоналом, профспілками та аеропортами, щоб мінімізувати скорочення провізних потужностей і кількості робочих місць”, – заявив головний виконавчий директор Ryanair Едді Вілсон.


Ryanair – найбільша в Європі бюджетна авіакомпанія. Її створили в Ірландії в 1985 році. Головний офіс компанії розташований в Дубліні. У 2018 році лоукостер офіційно почав працювати в Україні. Літаки Ryanair здійснюють рейси в 33 країнах Європи та африканському Марокко.

Джерело: прес-служба перевізника

Tags

Останні новини

Back to top button
Close
Close