Цікаве

Продажа б/у авто в 2018 (Офіційні дані)*

Офіційні дані за 2018 рік свідчать, що на території України було продано майже 117 000 вживаних автомобілів. У порівнянні з показниками 2017 року продажі зросли вдвічі. Серед місяців лідером є грудень, коли вдалось реалізувати близько 21 400 автомобілів.

Підвищення рівня продаж експерти пов’язують з прийняттям закону про легалізацію «євроблях», якій дозволяє власникам таких машин поставити їх на облік за зниженими тарифом. Якщо порівнювати первинний та вторинний ринки, то продаж нових авто становить лише 60% від показника вживаних авто.

Хто лідирує

Перше місце за обсягом займає німецький концерн Volkswagen. Машини цього бренду поставили на облік майже 19 000 нових власників. Це показник обумовлений популярністю таких моделей, як Passat і Golf, які довели свою практичність та надійність. А ось нових авто концерн реалізував у три рази менше.

На другому місці розташований французький виробник Renault, авто якого придбали майже 15 000 нових власників. Виробник повинен завдячити моделі Logan, яка прекрасно комбінує вартість та якість.

На третє місце піднялась Skoda, яка вже давно асоціюється с лідерськими показниками по продажу, тому показник в 10 000 екземплярів не повинен здивувати. Як і завжди найбільшу увагу звертають на модель Octavia.

Досить несподівано до п’ятірки лідерів увірвався Ford, коли було продано близько 8 000 одиниць. Можливо, серед покупців є живе стереотип по надійність марки. В той же час нових автомобілів дилери змогли реалізувати у 2,5 рази менше.

І на п’ятому місці ми бачимо Opel. Близько 7 000 покупців віддали перевагу цій марці. Як і 5, і 10 років тому найпопулярнішими моделями стали Vectra і Omega. А ось нові авто цього бренду показують жахливі цифри – усього подано 209 автомобілів.

Як купити ідеальне б/у авто?

На ринку вживаних автомобілів можна зустріти як чесних продавців, так і тих, які хочуть продати авто, яке має певні вади, що не побачиш з першого погляду.

Навіть, якщо ви потрапили на такого продавця, то слід перевірити автомобіль на сервісі carVertical, який допоможе майбутньому власнику виключити ймовірність покупки неякісної моделі.

Маючи під рукою лише VIN код, клієнт може отримати всю необхідну інформацію про модель з моменту її випуску. Користувач зможе дізнатися про кількість власників авто, в яких країнах воно було зареєстровано та які ремонтні роботи проводились. Світлини допоможуть скласти враження про візуальний стан машини.

Крім того, клієнт дізнається про «слабких» місцях автомобіля від власників такої ж марки та дані про наступні планові технічні огляди.

Таким чином, скориставшись даним сервісом, покупець матиме достовірну і вичерпну інформацію, яка допоможе прийняти рішення при купівлі.

*на правах реклами

Tags
загрузка...

Related Articles

Back to top button
Close