Цікаве

Прес-секретаря Білого дому вигнали з ресторану

У такий спосіб співвласниця закладу висловила своє невдоволення адміністрацією президента Трампа

Прес-секретаря Білого дому Сару Сандерс попросили піти з ресторану через її роботу на президента США Дональда Трампа, – повідомляє 1NEWS.

Співвласниця закладу Red Hen у Лексінгтоні, штат Вірджинія, попросила пані Сандерс і її сім’ю піти з ресторану. У такий спосіб вона висловила своє невдоволення адміністрацією президента Трампа.

Пані Сандрес прокоментувала інцидент у Twitter: “її дії більше свідчать про неї, аніж про мене”.

Стефані Уілкінсон переконана, що пані Сандерс працює на “нелюдську і неетичну” адміністрацію. Вона заявила виданню Washington Post, що вирішила не обслуговувати прес-секретаря Трампа, коли поговорила зі співробітниками.

“Скажіть мені, що ви хочете зробити. Я можу попросити її піти, – розповіла вона. – Вони відповіли так”.

Цьому інциденту передувало те, міністра внутрішньої безпеки Кірстен Нільсен освистали в мексиканському ресторані в Вашингтоні.

Останнім часом уряд США критикують через скандальну політику ізоляції дітей-мігрантів від їхніх батьків на мексиканському кордоні.

Рішення адміністрації про кримінальне переслідування кожного нелегального мігранта, який перетинає кордон, призвело до того, що майже 2300 дітей розлучили із їхніми батьками в травні й червні, що спричинило гнів у всьому світі.

Пізніше пан Трамп відмовився від розподілу сімей, проте заявив, що як і раніше дотримувається політики “нульової терпимості”.

Критики називають рішення ресторану Red Hen дискримінацією.

Джерело: ВВС Україна

Tags

Останні новини

Back to top button
Close
Close