Цікаве

Прем’єр-міністр Данії перенесла своє весілля через саміт Євросоюзу

Пара вже переносила своє весілля минулого літа, коли на їх шляху стали парламентські вибори в Данії і призвели до того, що Метте Фредеріксен стала прем'єр-міністром

Прем’єр-міністру Данії Метте Фредеріксен довелося переглянути свої плани щодо весілля зі своїм партнером Бо Тенгбергом через майбутній спеціальний саміт ЄС.

Про це повідомляє 1NEWS.

“Я з нетерпінням чекаю можливості вийти заміж за цю фантастичну людину. Але це не буде так просто”, – розповіла Фредеріксен.

Спеціальний саміт в середині липня проводиться для того, щоб глави держав і урядів ЄС змогли знайти компроміс у переговорах щодо програми боротьби з економічною кризою, викликаною пандемією коронавірусу, вартістю 750 мільярдів євро.

Спеціальний саміт був призначений на 17 і 18 липня, і Фредеріксен повинна бути в Брюсселі в суботу, коли вона і Тенгберг планували одружитися, тому їм доведеться змінити свої плани.

Пара вже переносила своє весілля минулого літа, коли на їх шляху стали парламентські вибори в Данії і призвели до того, що Фредеріксен стала прем’єр-міністром.

Джерело: Європейська правда

Tags

Останні новини

Back to top button
Close
Close