Цікаве

Православна Церква України запустила власний мобільний застосунок

Застосунок вже можна безкоштовно завантажити на обох платформах - Google Play та App Store

Православна Церква України запустила власний мобільний застосунок “Моя Церква”, за допомогою якого можна буде дізнатися про церковні свята, молитви, новини та місцерозташування храмів.

Застосунок вже можна безкоштовно завантажити на обох платформах – Google Play та App Store, – інформує 1NEWS.

У застосунку “Моя Церква” є п’ять розділів, де віряни зможуть знайти найбільш потрібну інформацію.

Це, зокрема, актуальні новини з життя церкви, щоденні молитви за принципом звичайного молитовника, календар церковних свят та перша офіційна онлайн-карта храмів ПЦУ. У церкві додають, що база даних застосунку на момент запуску налічує понад 4 500 храмів.

Ще одним розділом додатку є особистий кабінет, який дозволить користувачам персоналізувати застосунок – пріоритизувати інформацію та отримувати нагадування про важливі події в житті конкретної парафії та всієї церкви. Також можна буде поспілкуватися в чаті зі священником.

“Ми живемо в той час, коли переважна більшість наших громадян мають мобільні пристрої і користуються інтернетом. З одного боку Церква є інституцією, яка живе у понадчасовому вимірі, адже за своєю природою вона Божественного походження. Але разом з тим це є інституція людей, бо вона поєднує людей”, – сказав речник ПЦУ, архієпископ Чернігівський і Ніжинський Євстратій.

Водночас у церкві наголосили, що віртуальне спілкування не може замінити “особисте спілкування зі священником, молитву в храмі та участь в богослужінні й таїнствах”.

Це перший мобільний застосунок, який впроваджує велика православна церква України.

Українська православна церква (Московський патріархат) веде сторінки у Facebook та Instagram, а також має канал в YouTube.

Українська Греко-Католицька Церква має свій офіційний сайт, сторінки у Facebook та Instagram та YouTube-канал “Живе телебачення”.

УГКЦ ще 2019 року розробила мобільний додаток “Дивенсвіт”, що містить основну контактну інформацію про парафії та діючі спільноти в Україні та за кордоном.

Джерело: ВВС Україна

Back to top button