Цікаве

Повний місяць 2 вересня: як впливатиме на психіку та емоційний стан

Завтра 2 вересня 2020 року, відбудеться повний місяць в знаку зодіаку Водолій, який матиме сильний вплив на людей, адже в цей час дуже багато місячної енергії і тому розум та психіка людини знаходяться в нестабільному стані. Астрологи розповіли, чому в період повного місяця люди схильні до подразнення, неспокою, збільшуються страхи і що важливо зробити в цей час, передає 1News.

Повний місяць 2 вересня: який вплив матиме на психіку людини

В емоційному плані – це складний день, тому важливо контролювати свої думки і почуття. Енергія в день повного місяця і за день-два до нього – б’є ключем і вимагає виходу. Тому і можна помітити різкі зміни настрою у людей, безсоння і особливо часті капризи дітей.

В повний місяць відчутно внутрішнє напруження. Це час підведення підсумків вашої роботи, завершення справ і шанс благополучно позбутися непотрібних вам речей, роботи, зв’язків.

Повний місяць 2 вересня: який вплив матиме на людину

У той же час, вам неодмінно прийдуть звістки, яких ви давно чекаєте, креативні ідеї, вам повернуть всі борги, можливі віщі сни і незвичайні знайомства. Відмовтеся від прийняття важливих рішень в цей період і не вступайте ні з ким в конфлікти.

Ви можете відчути себе самотніми і можуть навіть загостритися залежності.

Щоб мінімізувати напругу цього дня, займіться медитацією, йогою, приділіть час на роздуми, мрії і визначення своїх головних цінностей.

Повний місяць 2 вересня: як провести цей день

  • Проведіть роботу над своїм уявним потоком: не піддавайтеся негативу і тривожним думкам, перемикайте відразу свою увагу на щось хороше.
  • Заспокоюйте свій розум, щоб не втрачати енергію, яку можуть забирати непотрібні думки.
  • Більше часу проводьте на природі, практикуйте медитацію, читайте молитви.
  • У цей період можуть приходити осяяння, тому як тільки виникають якісь важливі думки, відразу запишіть їх.

Джерело: Сьогодні

Back to top button