Цікаве

Повня 2 жовтня: що не можна робити в цей день

Чергова осіння повня наступить на самому початку жовтня. Вона відбудеться в п’ятницю, 2 жовтня, о 0:06 за київським часом. Як правильно поводитися під час повні, що можна, а чого категорично не можна робити, розповідає 1News.

Особливості повні 2 жовтня

Жовтень 2020 року – особливий, тому що в цьому місяці буде не одна, а цілих дві повні – це доволі рідкісне явище. Тож середина осені здивує землян Блакитним Місяцем, який настане 31 жовтня.

А ось перша повня в жовтні отримала назву Місяць Мисливця або Місяць Урожаю, тому що це перший повний місяць після осіннього рівнодення, і припадає саме на період запасів, заготівель, збирання врожаю і полювання.

Жовтнева повня пройде під вогняним знаком Овна. У цей період люди схильні до запальності, імпульсивності, конфліктів та емоційної напруги. На перший план виходять емоції і необачність у прийнятті рішень. У такі періоди люди здатні наламати дров.

У той же час, перехід із 14-ї на 15-ту місячну добу, на яку випадає повня 2 жовтня, буде сповнений спокуси, бо людина важко контролює власні бажання і слабкості.

Як поводитися під час повні 2 жовтня

У повню під знаком Овна бажано звільнитися від важливих справ, складної роботи, яка вимагає напруги, а також від серйозного фізичного навантаження. Успіху ви не досягнете, а ось сили витратите даремно. Краще цей період присвятити спокійному відпочинку.

У період впливу Овна люди здатні з маху розрубати давні проблеми і стосунки, позбутися непотрібного або обридлого тягаря. Однак слід проявити максимальну обережність, оскільки такі важливі рішення можуть бути прийняті під впливом емоцій і в стані імпульсивності.

Також цей час для ризику – проте він часто може бути невиправданим.

Важливо посилити самоконтроль і проявити стриманість, а також звести до мінімуму ймовірність стресів.

Що не можна робити під час повні 2 жовтня

  • Не забувайте, що кожна повня приносить із собою кардинальні зміни в житті, пробуджує минулі протистояння і конфлікти між людьми.
  • Не варто в цей період приймати важливі рішення, вести переговори і здійснювати різкі вчинки.
  • Якщо перед вами стоїть проблема вибору – відкладіть її на більш відповідний час, інакше можете пошкодувати про свою поведінку.
  • Прагнучи звільнитися від віджилих стосунків і ситуацій, не забувайте про імпульсивність знаку Овна – перш ніж піти на відчайдушний крок, зважте всі “за” і “проти” і не рубайте з плеча.

Джерело: Сьогодні

Останні новини

Back to top button