Цікаве

Повне досьє на Зайцеву, яка скоїла трагічне ДТП у Харкові

Після страшної ДТП, яка сталась 18 жовтня на вулиці Сумській у Харкові, українцям не дає спокою особистість винуватиці трагічної загибелі п’ятьох людей – 20-річної студентки Олени Зайцевої, інформує 1NEWS з посиланням на «Обозреватель».

«Обозреватель» зібрав всю інформацію, яка відома про дівчину, яка того вечора перебувала за кермом Lexus.

Практично відразу після ДТП стало відомо ім’я людини, яка керувала позашляховиком, що врізався у натовп. У мережі припустили, що Олена Зайцева не з простої сім’ї і є дочкою місцевого бізнесмена Василя Зайцева, президента ТОВ “Група – Тайфун”. Сьогодні батько дівчини є головою правління і генеральним директором ПрАТ “ВТП “Укренергочормет”, яке працює на ринку енерготехнологій.

Пізніше ця інформація підтвердилася. Однак не тільки батько Зайцевої виявився досить відомою у Харкові людиною. Дівчина виявилася зведеною сестрою екс-заступника прокурора Черкаської області часів Пшонки Дмитра Зайцева.

 

Сам Дмитро Зайцев, який займав посаду в 2013 році, знаходиться у розшуку, його люструвати і оголосили підозру. За даними ГПУ, він ховається у Росії.

Що ж стосується самої дівчини, вона є студенткою третього курсу Харківського національного університету імені Каразіна. Дівчина навчається на кафедрі реклами та піару соціологічного факультету.

У деканаті кажуть, що ця студентка не дуже сумлінна, але сесії здає.

Незважаючи на те, що в сім’ї є чималі гроші, одногрупники Олени Зайцевої кажуть, що “мажоркою” назвати її складно.

“Всім дуже важко. Олена дуже спокійна, неконфліктна особистість. Я б не охарактеризувала її як мажорку”, – повідомила староста групи, в якій навчається дівчина, Анна Дадеко.

Як з’ясувалося, Зайцева є не тільки недобросовісною студенткою, але і недбайливим водієм, адже за неповних два роки за кермом дівчину не раз штрафували за різні порушення ПДР.

Однак смішні штрафи за порушення правил дорожнього руху не змусили дівчину задуматися.

При цьому вітчим Зайцевої Василь заявив, що раніше у дівчини не було ніяких порушень.

У мережі з’явилася інформація про те, що Зайцева якраз на момент аварії сиділа в мережі “ВКонтакте”.

 

Теги

Схожі статті

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Close