Цікаве

Повалій обурилась гнівною реакцією на її концерт в Україні: «Задовбало!»

Таїсія Повалій, яка запланувала концерт в Україні на грудень 2019 року, обурилася тим, що їй не дозволяють співати на Батьківщині. Співачка написала гнівний пост на своїй сторінці в Instagram, де стверджує , що «в Крим вона не їздила, а на гастролі вона не тікає, а виїжджає». Також співачка вважає, що вона не порушила жодного закону України.

«Задовбала суцільна брехня навколо моєї персони! Відповідаю ще раз! У Криму не була! Кримчан з Днем Росії не вітала! Подумайте, мене б не впустили в Україну, де я живу всі п’ять років! На гастролі не «тікаю», а виїжджаю! Жоден закон я не порушувала! І не розумію, чому мені, громадянці України, Народній артистці України, не можна співати на батьківщині. Не хочеться витрачати дорогоцінний час на суди, а доведеться», – написала Повалій російською мовою.

В той же час на сайті «Подробности» у червні 2014 року розміщена новина, в якій чоловік Повалій Ігор Ліхута стверджує, що співачка відсвяткує День Росії в окупованому Криму. «Анексію Криму та ведення на Сході країни боїв, Ліхута називає певними проблемами. І в Україні фестивалів не відбувається, поскаржився продюсер, тож Таїсія поїде співати в Крим», – говориться у новині.

Додамо, що генеральний директор палацу «Україна» Роман Недзельський, де нібито запланований концерт Повалій у коментарі «Укрінформ» заявив, що «контрафактна» реклама і реалізація квитків на цей концерт є спланованою провокацією проти палацу з метою його дискредитації. Він зазначив, що з боку артистки не велися переговори про концерт і не підписаний договір.

«На сьогодні ніяких угод з організатором заходу щодо проведення концерту Таїсії Повалій 10 грудня 2019 року не підписано, а візуальна реклама і реалізація квитків є заздалегідь спланованою провокацією проти палацу «Україна», мета якої – дискредитація і втягування в ситуацію, яка завдає шкоди іміджу НПМ «Україна» і його колективу», – заявив Недзельський.

Він підкреслив, що діяльність палацу «Україна» базується на державницькій політиці. Тому звинувачення на адресу і самої установи, і його колективу безпідставні. Недзельський радить менеджменту артистки спочатку відповісти на виниклі у українців питання.

«Менеджменту Таїсії Повалій, перш ніж заявляти про концерт, варто дати суспільству відповідь на питання, які обурили громадян. А поки, на агресивну рекламу співачка отримала агресивну відповідь. Думаю, це тільки початок чиєїсь спланованої гри, в якій втягнули колектив палацу «Україна», сховавшись за афішею Повалій», – додав Недзельський.

Tags
загрузка...

Related Articles

One Comment

  1. по российским каналах видела и как целовалась с Путиным. когда наши ребята погибали. и слушала интервью её мужа. рассказывающего всему миру как по лесу по колено в снегу убегал с Повалий от отряда СБУ \вы прелставляете отряд
    натренированных СБУ-ников не смог догнать их? уж не говоря СБУ не хрен больше было делать. чем гоняться за певмчкой и её менеджером\ так что те кто пойдёт на её концерт – просто сволочи. не имеющие сердца и души. раз предают память о сотнях погибших

Back to top button
Close