Цікаве

Попросив відпустити в США: стало відомо про хворобу Насірова

Голова Державної фіскальної служби Роман Насіров попросив дозволити йому вилетіти у США у зв’язку з необхідністю лікування.

43283_image_large

Таку новину повідомили під час випуску “ТСН” на каналі “1+1”, передає 1News.

Зазначається, що Насіров попросив детективів НАБУ повернути йому закордонний паспорт, оскільки йому терміново необхідно виїхати з країни. Він надав слідству документи, які підтверджують, що він потребує лікування за кордоном.

Журналісти наголосили, що мають виписку з історії хвороби, але не розголошують її з етичних причин. Крім того, є копія запрошення з Національного інституту діабету США, де готові лікувати голову Державної фіскальної служба за рахунок американського держбюджету.

“Лікування фінансується з бюджету Департаменту охорони здоров’я США. Клініка хотіла б щорічно оглядати пацієнта з метою контролю за його станом протягом найближчих 5 років. Участь у дослідженні для пацієнта безкоштовна”, – вказується в запрошенні.

Хірург Олександр Ларін, який робив операцію Насірову в Києві, підтвердив, що той дійсно потребує додаткової терапії.

“У нас відсутній один фармпрепарат, йод 123 – 122 йод є, а 123 немає. Є відповідні складнощі з виконання протоколу. Була запропонована клініка в Марселі, в Ізраїлі, у США. Ми направили звернення і виписки з історії хвороби з кодом оперативного втручання. і першими, хто дав добро і запрошення на це лікування – були США”, – пояснив він.

Нагадаємо, що наприкінці квітня 2017 року Насірову зробили операцію в українському науково-практичному центрі ендокринної хірургії, трансплантації ендокринних органів і тканин МОЗ України.

Tags

Останні новини

Back to top button
Close