Цікаве

Понад 40% українців виступають за євроатлантичну інтеграцію – соцопитування

34,7% наших співгромадян вважають, що держава має бути нейтральною

Понад 40% українців вважають, що Україна має вступити до Європейського союзу та стати членом Північноатлантичного альянсу.

Про це свідчать результати опитування Київського міжнародного інституту соціології, – інформує 1NEWS.

Зокрема, 46,1% респондентів вважають, що Україна має йти у напрямку вступу до Євросоюзу, 28,3% опитаних відповіли, що країна має залишитися самостійною і не приєднуватися до жодного союзу, ще 13,1% – виступили за вступ України до Євразійського економічного союзу.

41,9% респондентів вважаються, що Україна має прагнути стати членом НАТО, 34,7% вважають, що держава має бути нейтральною.

Ще 12% опитаних бачать Україну в Організації договору про колективну безпеку, куди входить Росія, Білорусь, Казахстан, Киргизстан, Таджикистан, Вірменія.

 

Опитування проводилося з 26 по 30 квітня методом CATI (телефонні інтерв’ю з використанням комп’ютера, computer-assisted telephone interviews) на основі випадкової вибірки мобільних телефонних номерів серед респондентів віком від 18 років. 

До вибірки не включаються території, які тимчасово не контролюються владою України – АР Крим, окремі райони Донецької та Луганської областей.

Для дослідження провели 1500 інтерв’ю. Похибка не перевищує: 2.6% для показників близьких до 50%, 2.2% — для показників близьких до 25%, 1.7% — для показників близьких до 10%, 1.1% — для показників близьких до 5%.

Джерело: Українська правда
Tags

Останні новини

Back to top button
Close