Цікаве

Померла знаменита зірка Голлівуду

Популярність Доріс Дей припала на 1960-ті роки

Голлівудська актриса і співачка Доріс Дей померла  у віці 97 років.

Про це повідомляє 1NEWS.

Популярність Дей припала на 1960-ті роки. За свою кар’єру вона знялася більш ніж в 40 кінострічках і записала понад 650 пісень. Вперше вона знялася в кіно в 1948 році в картині режисера Майкла Кертіса “Роман у відкритому морі”. Також вона знялась в фільмах “Інтимна розмова” і “Посунься, люба” Майкла Гордона, “Людина, яка занадто багато знала” Альфреда Хічкока. Останній фільм з її участю вийшов в 1968 році.

Доріс Дей була нагороджен двома преміями “Оскар” в номінації “Краща пісня року”. Перший вона отримала за пісню “Secret Love” в її виконанні з фільму “Джейн-катастрофа” 1953 року. А другий – за пісню “Whatever Will Be, Will Be” з фільму Альфреда Хічкока “Людина, яка занадто багато знала”. Також Дей була номінована на “Оскар” за найкращу жіночу роль у стрічці “Інтимна розмова”.

У 2004 році вона була нагороджена Президентською медаллю свободи президентом Джорджем Бушем-молодшим, а у 2011 році – премією Лос-Анджелеської асоціації кінокритиків за досягнення в кар’єрі. У 2008 Дей стала лауреаткою премії “Греммі” за внесок в музичну індустрію. У неї також є дві зірки на Голлівудській алеї слави – за внесок у розвиток кіно і за розвиток музичної індустрії США.

Джерело: Німецька хвиля

Tags
загрузка...

Related Articles

Back to top button
Close