Цікаве

Померла найменша людина на планеті

На 28-му році життя померла найменша людина на планеті Кахендра Тапа Магар, відомий українському глядачеві за репортажам мандрівника Дмитра Комарова. Про це повідомляє 1News.

Слова співчуття висловив і Національний реєстр рекордів.

“З жалем повідомляємо, що наш світ залишив рекордсмен Національного реєстру рекордів і Книги рекордів Гіннеса 27-річний Кахендра Тапа Магар з Покхара, Непал. Маленький людина мала велике добре серце, випромінював позитив і зворушливе ставлення до світу і до людей. Тому був визнаний послом доброї волі Непалу. Прощай, Кахендра! Тебе називали “маленький Будда” … Царюй на небесах! ” – йдеться у повідомленні.

Телеведучий Дмитро Комаров також прокоментував сумну новину, вказавши причину смерті. Про це він дізнався з власних джерел.

“Причина – зупинка серця. Більш конкретну причину не називають – це було “все взагалі”. Пішло стрімке погіршення: пневмонія, проблеми з печінкою, потім серце. Організм дав комплексний збій і став стрімко слабшати”, – написав Дмитро.

Кахендра Тапа Магар народився 14 жовтня 1992 року в непальському місті Баглунг. У 2010 році його зріст становив 67,08 см, що зробило його найменшою людиною на планеті, здатною пересуватися самостійно. Вперше він був занесений до Книги рекордів Гіннесса у 2011 році

Джерело: сайт Книги рекордів Гіннесса

Tags

Останні новини

Back to top button
Close
Close