Цікаве

Половина українців готові до компромісів заради миру на Донбасі – соцопитування

Так, приблизно половина респондентів вважають, що компроміси повинні бути прийнятними для України, і лише 20% готові піти на будь-які компроміси заради миру

Майже 50% українців готові йти на компроміси заради досягнення миру на Донбасі.

Про це свідчать результати опитування Фонду “Демократичні ініціативи” імені Ілька Кучеріва і Центру Разумкова, проведеного з 3 по 9 липня, – інформує 1NEWS.

Заради миру на Донбасі українці готові йти на компроміси, але не на будь-які. Так, приблизно половина респондентів вважають, що компроміси повинні бути прийнятними для України, і лише 20% готові піти на будь-які компроміси заради миру.

 

Серед виборців різних партій, найбільше на компроміси готові виборці “ОПЗЖ”.

Виборці усіх інших політичних партій, в тому числі і “Слуги народу”, вважають, що варто бути більш обережними з поступками, на які Україна може погодитись.

Дослідження проходило з 3 по 9 липня в усіх регіонах України за винятком Криму та окупованих територій Донецької та Луганської областей. Методом інтерв’ю “обличчям до обличчя” за місцем проживання респондентів було опитано 2022 респондентів віком від 18 років. Теоретична похибка вибірки не перевищує 2,3%. Опитування фінансувалось в рамках проекту МАТРА Посольства Королівства Нідерландів. 

Джерело: Демократичні ініціативи

Tags

Останні новини

Back to top button
Close
Close