Цікаве

Половина дітей на планеті страждають від бідності, війни чи дискримінації

Більш як половина дітей на планеті перебувають під загрозою бідності, конфлікту чи дискримінації – каже звіт міжнародної благодійної організації Save the Children.

За її даними, більш як 1,2 млрд дітей по всьому світу постають перед однією із цих загроз, тоді як 153 млн – перед всіма трьома. І хоч ця статистика порівняно із попередніми роками покращується, організація нарікає, що покращується вона недостатньо швидко. Звіт публікують щороку перед Міжнародним днем дітей, який відзначають 1 червня, – повідомляє 1NEWS.

За даними звіту, 1 млрд дітей живе у країнах, вражених бідністю. 240 млн дітей живе у країнах, що потерпають від війни чи конфлікту, і 575 мільйонів дівчат у всьому світі зазнають дискримінації за статтю.

Із 175 країн, розглянутих у дослідженні, ситуація із правами дітей покращилася у 95 – порівняно із минулим роком. Водночас у 40 країнах вона погіршилася.

Усі країни у звіті класифікують за тим, наскільки дітям в цих країнах загрожує передчасна смерть, недоїдання, нестача освіти і примусовий шлюб, материнство чи робота.

Цього року рейтинг очолив Сінгапур – там, за даними Save the Children, дітям живеться найкраще. За ним ідуть Словенія, Норвегія, Швеція і Фінляндія.

Наприкінці списку – Нігер, Малаві і Центральноафриканська республіка. Вісім із десяти країн у хвості списку знаходяться у Західній чи Центральній Африці.

Джерело: ВВС Україна

Tags
загрузка...

Схожі статті

Close