Цікаве

Поліція вже майже рік розслідує привласнення коштів на спортарені в Вишневому, у якої впав дах

Слідчі Національної поліції з січня 2018 року розслідують привласнення державних коштів на будівництві спортивної арени Вишнівської загальноосвітньої школи № 4 по вул. Машинобудівників, 3 у м. Вишневе (спорткомплекс «Favorite Fit»). Про це свідчить ухвала Києво-Святошинського райсуду Києва від 31 жовтня, передає 1News.

20 січні слідче управління Києво-Святошинського відділу ГУ Нацполіції у Київській області розпочало розслідування кримінального провадження за заявою нардепа Мустафи Найєма про те, що посадові особи відділу освіти Києво-Святошинської РДА за попередньою змовою з посадовими особами ТОВ «Антарес групп» привласнили грошові кошти в особливо великих розмірах, необхідних для будівництва спортивної арени Вишнівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 4 по вул. Машинобудівників, 3.

У лютому суд надав слідчим дозвіл на тимчасовий доступ до договору та усіх додатків, який відділ Києво-Святошинської РДА уклав із ТОВ «Антарес групп» 7 вересня 2017 року на суму 17,53 млн грн.

Надалі влітку суд надав слідчим доступ до документів, які підтверджують виконання робіт і показують їх вартість, зокрема, первинну кошторисну документацію, акти обстежень, документи підтвердження закупівлі матеріалів і сертифікати якості використаних будівельних матеріалів, договір на здійснення технічного нагляду і т.д.

Крім того, влітку була призначена судова будівельно-технічна експертиза, яка станом на кінець жовтня вона ще не була проведена.

Нагадаємо, 1 грудня у спорткомплексі «Favorite Fit» по вул. Машинобудівників, 3 у м. Вишневому обвалився під тиском снігу провалився дах.

Загалом «Антарес групп» отримав за будівництво спортарени 18,03 млн грн – 17,53 млн грн по основному договору і ще 0,5 млн грн по додатковій угоді. Як повідомлялось, цей об’єкт будували під патронатом голови Києво-Святошинської РДА Мирослави Смірнової. Керівником проекту з будівництва арени Олександр Папанов та директор Міжнародної громадської організації «Street Fight» та благодійного фонду «Військове братерство» Олександр Котирло. У повідомленні Котирла було названо «автором проекту» (наразі повідомлення видалено з сайту, але збереглось у кеші Google).

Дахом у спорткомплексі зробили безкаркасну арку,  яку з турецького металу робила одеська фірма ТОВ «Південьмонтажбуд» Олександра Здота і Олександра Пірамуда.

Засновниками київського «Антарес групп» є кияни Володимир і Віталій Литвинюки та Катерина Пржемиська з Ірпіня. Окрім підряду на спорткомплекс, ця фірма також у 2017 році виграла у мерії  Вишневого тендер на облаштування альтанки з бюветом у сквері «Небесної сотні» вартістю 1,39 млн грн. Також «Антарес групп» отримав низку будівельних підрядів від різних установ Болградського району Одеської області на суму 15,53 млн грн.

Джерело: Наші гроші

Back to top button