Цікаве

ПОЛІЦЕЙСЬКІ ЗІБРАЛИ 500 ПІДПИСІВ НА ПОЗБАВЛЕННЯ ПАРАСЮКА НЕДОТОРКАНОСТІ – АБРОСЬКІН

Донецька поліція скаржиться, що депутат ображає правоохоронців. Повідомляє 1News з посиланням на ТСН.

24018851

Понад 500 співробітників поліції Донеччини зібрали підписи під зверненням до президента України, голови Верховної Ради та генерального прокурора. Вони вимагають зняти недоторканість з народного депутата Володимира Парасюка.

Про це на своїй сторінці у Facebook повідомив керівник поліції області В’ячеслав Аброськін.

https://www.facebook.com/Vyacheslav.Abroskin/posts/1698013877157946

За його словами, правоохоронці пішли на цей крок після нещодавніх конфліктів між Парасюком та поліцейськими на блокпостах у Донецькій області. Аброськін каже, що депутат ображав копів, а його прибічники оприлюднили в Інтернеті персональні дані заступника начальника Краматорської поліції, і після цого він отримує погрози.

 

“За свої вчинки потрібно відповідати. Особливо народним депутатам, бо вони мають бути взірцем поваги до закону, інакше беззаконня породжує розпад держави”, – заявив Аброськін.

За словами очільника донецьких копів, завтра лист буде переданий до територіальних підрозділів поліції, аби кожен, хто бажає, міг поставити свій підпис.
Тим часом в ефірі ток-шоу “Право на владу” Аброськін запевнив, що поліція Донеччини так само жорстко буде діяти проти можливих “антиблокадників”, як діяла і проти прихильників блокади. На запитання, чи відкриватимуть правоохоронці вогонь у разі чого, Аброськін сказав: “Ми можемо стріляти лише згідно із законом про національну поліцію”.

Back to top button