Цікаве

Подорожі під час пандемії: що робити, якщо захворів COVID-19 за кордоном

Тема туризму в умовах пандемії – досить популярна. Цікаві варіанти є, але чи безпечні вони і які гарантії отримують туристи – питання. Які ризики можуть очікувати українців на відпочинку і як від них уберегтися, розповіли в “Ранку з Україною”  ведучі Григорій Герман і Марія Мельник, передає 1News.

Подорожі під час пандемії: які є ризики

Море, сонце, пляж … У зв’язку з пандемією в світі туроператори в основному знизили вартість турів по найбільш популярних напрямках. І стверджують, що подорожувати безпечно.

 

Тури в Єгипет

“Серйозну увагу приділяють саме безпеці і санітарії туристів, тому що країни зацікавлені в туризмі, зацікавлені в доходах і роблять все можливе, – поділився голова всеукраїнської асоціації туроператорів Ігор Голубаха. – У більшості країн, які приймають наших туристів, я маю на увазі країни масового туризму, такі як Єгипет, Туреччина, існує державна програма, вона забезпечує туристів безкоштовним лікуванням COVID-19”.

Але карантин і лікування може тривати більше, ніж сам тур. Якщо ви зекономили на страховці, доведеться самостійно сплатити додаткові дні перебування в країні і квиток для повернення додому. Але майже всі страхові компанії України адаптувалися до нинішніх реалій і пропонують нові продукти страхування.

Нові страховки в подорожах: які види є

“У нас є три продукти. Програма А, В і С. Програма А – це мінімальна програма, яка передбачає медичні витрати. Програма В – в два рази дорожче програми А, але вона додатково передбачає +15 днів після закінчення договору страхування перебування в стаціонарі, якщо це необхідно, і повернення туриста вже за рахунок страхової компанії”, – пояснив голова правління страхової компанії Мирослав Бойчин.

 

Які є ризики подорожей в період пандемії

Програма С передбачає компенсації витрат на харчування, лікування та проживання, якщо турист прилетів до країни, таку як Об’єднані Арабські Емірати, і його помістили на обсервацію в окремий готель біля аеропорту.

Тому для безтурботного відпочинку потрібно ще до подорожі добре ознайомитися з пакетом документів, які надав вам турагент. У разі нештатної ситуації вже за кордоном зберігайте спокій і зверніться по телефону, який вказаний на страховому полісі.

 

Останні новини

Back to top button