Цікаве

Подільсько-Воскресенський міст: прогрес у будівництві

Будівництво Подільсько-Воскресенського мостового переходу перебуває в активній стадії, розповів мер Києва Віталій Кличко, передає 1News.

«Сьогодні на мосту демонтують крайні опори, встановлюють балки автопроїзду, бурять сваї в районі озера Русанівське, а також встановлюють бар‘єрне огородження і облаштовують тротуари», – відзначив Кличко.

Із осені минулого року будівельникам вдалося встановити заплановані 19 в’язів мосту – з випередженням запланованого терміну робіт.

Сьогодні фахівці замикають стики арки та облаштовують лівоповоротний з`їзд, здійснюють влаштування дорожнього покриття на з`їзді на острів Рибальський.

“Є міст, на відкриття якого багато років чекають мешканці Троєщини, – відзначив мер. – Подільсько-Воскресенський міст вже багато років стоїть в такому вигляді. Рік тому ми активно почали вкладати гроші в його добудову. Зараз вже демонтуємо іржаві конструкції і вже влітку цей міст буде виглядати зовсім по-іншому”, – сказав Кличко в короткому відео, яке записав біля Подільсько-Воскресенського мостового переходу.

На Подільсько-Воскресенському мостовому переході тривають активні роботи. Сьогодні на мосту демонтують крайні опори, встановлюють балки автопроїзду, бурять сваї в районі озера Русанівське, а також встановлюють бар‘єрне огородження і облаштовують тротуари.

Опубліковано Кличко – мер Вівторок, 16 квітня 2019 р.

За словами Віталія Кличка, міська влада робить все, аби до кінця наступного року відкрити автомобільне сполучення між лівим і правим берегом через Подільсько-Воскресенський міст і перейти до наступного етапу – будівництва метро на Троєщину.

Джерело: Кличко-мер у Facebook

Tags
загрузка...

Related Articles

Back to top button
Close