Цікаве

Плюси та мінуси ремонту квартири під ключ*

Ремонт квартир під ключ — це повне переобладнання окремої кімнати чи всього помешкання. На плечі бригади майстрів або будівельної компанії лягає складання дизайн-проєкту, виконання усіх ремонтних робіт, продумуються найменші дрібниці інтер’єру, розставляються меблі. Замовник отримує квартиру, повністю готову для проживання.

Будівельних компаній, у яких на сайті можна замовити ремонт під ключ у Львові, не так багато. Проте саме звернення до професіоналів — гарантія того, що все пройде бездоганно. Якщо підрядник працює офіційно, всі умови та вимоги замовника закріплюються в договорі, а можливі непорозуміння — є це скоріш винятком з правил. Але навіть такий ремонт має не тільки переваги, але і недоліки. Розглянемо їх детальніше.

Основні переваги ремонту під ключ

Ремонт квартири під ключ дає можливість замовнику не заглиблюватися у безліч процесів, таких як вибір будівельних матеріалів, їх закупка, доставка, вивезення сміття тощо. Серед переваг послуги:

  1. Гарантований результат. Клієнт підписує договір лише з однією будівельною компанією. І вона бере на себе відповідальність за всі етапи робіт: від розробки дизайн-проєкту до розміщення меблів у кімнатах. Такий підхід гарантує суворе дотримання строків і затверджених рамок бюджету.
  2. Дотримання дизайн-проєкту. Дуже часто ідеї дизайнера так і залишаються на папері, втиліти їх ремонтній бригаді не вдається. Якщо всі спеціалісти працюють разом в одній компанії більшість непорозумінь вдається уникнути.
  3. Узгоджений план. За ним буде проводитись ремонт у вашій оселі. Цей документ виступає гарантом того, що ремонт буде виконаний відповідно до ваших вимог і побажань, з використанням вказаних технологій та зазначених матеріалів обробки.
  4. Чіткий контроль. Ви зможете стежити за процесом ремонту і за необхідності вносити в нього коригування, усувати моменти, які вам не до душі. Щоправда, не варто цим зловживати, інакше будівельники не встигнуть закінчити роботу в установлені строки.
  5. Відсутність проблем з будівельним сміттям. Підрядник сам подбає про те, щоб прибрати залишки старих будівельних матеріалів з вашої квартири.

Важливі недоліки

Недоліків у ремонту під ключ всього два:

  1. Ціна. Масштабний ремонт виконується у досить зжаті строки. Замовник не може відкласти на потім придбання техніки або меблів. Тому ремонт під ключ все ж не кожному по кишені. Хоча, якщо порахувати усі витрати на ремонт, який ви будете роботи самостійно і довго, вони виявляться набагато більшими.
  2. Відсутність професійних майстрів. Досить важко знайти підрядника, який одночасно може запропонувати кваліфіковані послуги щодо ремонту та дизайну інтер’єру квартир.

До кого звернутися, щоб зробити ремонт квартири під ключ у Львові

Якщо ви плануєте зробити ремонт під ключ у квартирі, і не знаєте, де у Львові знайти підрядника з адекватними цінами та гарантованою якістю, зверніться до компанії «РБК Кронос». Перед початком робіт ви зможете детально обговорити свої побажання щодо стилістичної направленості та кольорової гами з дизайнером, підібрати оздоблювальні матеріали, обрати меблі. В свою чергу, підрядник виконає роботу якісно та в строк.

*на правах реклами

Tags

Останні новини

Back to top button
Close