Цікаве

Перший заступник Єрмака одружився (ФОТО)

Судячи з фотографії, яку опублікував Сергій Трофімов, шлюб молодятам давав предстоятель УПЦ МП Онуфрій

Перший заступник керівника Офісу Президента Сергій Трофімов одружився, але широко відсвяткувати цю подію має намір після закінчення карантину.

Про це він повідомив на своєму Телеграм-каналі, передає 1NEWS.

“Вчора був довгий, але щасливий день (неділя 18 жовтня, – ред.). Ми з Настею стали чоловіком і дружиною – перед людьми і перед Богом. Цього дня у Свято-Пантелеймонівському монастирі ми дали один одному обітницю “завжди бути разом в радості і горі”, – написав Трофімов.

За його словами, після вінчання відзначили створення сім’ї в тісному сімейному колі, а всіх друзів і знайомих покличуть на святкування, коли коронавірус відступить і карантин буде знято.

Судячи з фотографії, яку опублікував Трофімов, шлюб молодятам давав предстоятель УПЦ МП Онуфрій.

Водночас перший заступник глави ОП прокоментував опубліковане напередодні деякими ЗМІ його фото в церкві.

“Що стосується вчорашньої “хвилі” в ЗМІ з моїми фото в церкві, скажу лише одне: не шукайте чорну кішку в темній кімнаті, не ставайте жертвою інформаційних маніпуляцій та тих, хто не розбирається в тому, про що пише”, – заявив Трофімов.

Як повідомлялося, раніше деякі ЗМІ оприлюднили фото, на якому людина, схожа на першого заступника керівника ОП Сергія Трофімова, в одязі церковного служителя взяла участь у літургії в монастирі УПЦ Московського патріархату (РПЦ).

Back to top button