Цікаве

Перший міністр потрапив до «Книги рекордів України»

Редакційна рада Національного проекту «Книга рекордів України» присвоїла колишньому міністру оборони України Степану Полтораку статус «Рекордсмена України», повідомляє 1NEWS з посиланням на пресслужбу Організації.

Як зазначається, новий рекорд України зафіксовано у категорії «Досягнення: Міністр України, який найбільше зробив для вшанування пам’яті загиблих захисників України».

Так, під час служби на посаді Міністра оборони (жовтень 2014–серпень 2019) з ініціативи Полторака створено меморіальний комплекс «Зала пам’яті», який розташований на території Міністерства оборони України.

Також Полторак розробив окрему іменну Подяку від Міністра оборони України, як знак пошани і поваги до родин загиблих захисників України: «За жертовність, безмежну батьківську стійкість, достойне виховання сина, який став гордістю нації, поклав життя заради захисту незалежної України». У 2019 році на заходах ВГО «Об’єднання дружин і матерів бійців учасників АТО» були зафіксовані вручення відомчих відзнак «Знак пошани» від Міністерства оборони та іменної «Подяки» Міністра оборони України 388 батькам загиблих захисників України.

Варто зазначити, що Полторак – перший міністр України, який отримав таку відзнаку.

 

 

 

 

 

Останні новини

Back to top button