Цікаве

Перенесення робочих днів у 2021 році в Україні: коли відпочиватимемо

Федерація профспілок України опублікувала проєкт про перенесення робочих днів у наступному 2021 році, розповідає 1News.

Вихідні і державні свята в 2021 році

Багато державних свят-2021 України мають фіксовану дату, тому що вони щорічно відзначаються в один і той же день. Але іноді свята випадають таким чином, що деякі робочі дні можна перенести, щоб українці отримали більш тривалі вихідні.

Для більш приємного і комфортного святкування в 2021 році Різдва Христового, Дня Незалежності та Дня захисника України уряд розглядає можливість перенесення трьох робочих днів.

Отже, для працівників із п’ятиденним робочим тижнем з двома вихідними днями в суботу та неділю, Кабінет Міністрів пропонує перенести три робочих дні наступним чином:

  • з п’ятниці, 8 січня , на суботу, 16 січня – для святкування Різдва Христового, яке випадає на четвер, 7 січня;
  • з понеділка, 23 серпня , на суботу, 28 серпня – на честь свята Дня Незалежності, яке відзначається у вівторок, 24 серпня;
  • з п’ятниці, 15 жовтня , на суботу, 23 жовтня – для відзначення Дня захисника України, який випадає на четвер, 14 жовтня.

Згідно з проектом, спеціальний режим роботи банків та їх установ у ці вихідні буде визначатися Національним банком України.

Отже, завдяки перенесенню робочих днів, українці в 2021 році з нагоди свят тричі отримають пролонговані вихідні по чотири дні поспіль.

Джерело: Федерація профспілок України 

Tags

Останні новини

Back to top button
Close
Close