Цікаве

Перехід на зимовий час 2020: коли потрібно переводити годинники восени

Перехід на зимовий час в Україні у 2020 році традиційно відбудеться наприкінці жовтня. Як би не обурювалися противники переведення часу, але український уряд його поки що не скасував, хоча дискусії про це ведуться вже давно, розповідає 1News.

Коли переводять годинники на зимовий час-2020 в Україні

Точна дата переходу на зимовий час в Україні – остання неділя жовтня. Отже, переведення годинників у 2020 році відбудеться в ніч із 24 на 25 жовтня, о 4:00.

Примітно, що в нинішньому році переведення годинників буде досить рано – остання неділя випадає майже за тиждень до кінця місяця.

Перехід на зимовий час здійснюється відповідно до постанови Кабміну України № 509 oт 13 травня 1996 “Про порядок обчислення часу на території України”.

Переведення годинника на зимовий час: куди потрібно крутити стрілки

Для багатьох людей процес переведення часу на зиму або на літо представляє певну складність, тому що важко запам’ятати, у який бік потрібно крутити стрілки годинника.

Нагадуємо, що перехід на зимовий час здійснюється шляхом переведення стрілок на 1 годину назад. Запам’ятати цю процедуру вам допоможе просте мнемонічне правило: “Н-В, В-Н “, що означає: “Навесні – вперед, восени – назад”.

Джерело: Сьогодні

Tags

Останні новини

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button
Close
Close