Цікаве

Паризькі музеї оцифрували понад 100 тисяч картин

Серед творів мистецтва можна знайти роботи Рембрандта, Гюстава Курбе, Пола Сезана, Ежена Делакруа, Клода Моне та інших митців

Паризькі музеї оцифрували більше 100 тисяч картин та виклали їх у відкритий доступ.

Серед творів мистецтва можна знайти роботи Рембрандта, Гюстава Курбе, Пола Сезана, Ежена Делакруа, Клода Моне та інших митців, – інформує 1NEWS.

“Запуск такого проекту сприяє з розповсюдженню художніх колекцій міських музеїв Парижа у Франції та за кордоном, а також надає користувачам більше доступу до творів мистецтва”, – зазначає прес-служба об’єднання “Музеї Парижа”, до якого входить 14 музеїв столиці.

Такий проект дасть змогу користувачам без жодних обмежень переглядати та завантажувати зображення у високій якості (3000 пікселів).

Крім того, дослідники, студенти чи викладачі можуть використовувати зображення для своїх досліджень, навчальних матеріалів та публікацій.

Як зазначається в повідомленні прес-служби, використовувати всі цифрові файли можна без жодних технічних, юридичних чи фінансових обмежень, навіть для комерційних потреб.

Додатково роботи планують продемонструвати у віртуальних виставках, де користувачам нададуть більше інформації про твори мистецтва.

Джерело: УП.Життя

Back to top button