Цікаве

П’ять звичок, які забирають нашу енергію

Часто люди скаржаться на те, що їм не вистачає енергії на роботу, до кінця дня, на активний відпочинок або навіть на спілкування з близькими і друзями. Так відбувається тому, що ми самі створюємо в своєму просторі справжнісінькі енергетичні діри, через які життєві сили витікають назовні. Про це розповіла психолог Олена Вайс, передає 1News.

П’ять звичок, які позбавляють вас енергії:

1. Очікування

Потрібно не чекати, а хотіти: чим довше ми чекаємо чогось, тим менше енергії залишається на дії. Та й навіщо чекати, якщо можна жити зі стану “тут і зараз”.

2. Оцінки і засудження

Не суди – судимий не будеш. Відмовтеся від поділу на “добре” і “погано”, адже той результат, який ми маємо, є найкращим.

Які звички забираються вашу енергію

3. Зразки

Надихатися кимось або чимось можна, але копіювати поведінку інших людей в надії досягти того ж, що і вони, – безглуздо. Кожен має те, що по-справжньому хоче, а бажання скопіювати не можна.

4. Обмеження

Єдиним реальним обмеженням є ми самі. Все інше (блоки, страхи, переконання) можна пропрацювати.

5. Образи

Скажу коротко: до тих пір, поки ви тримаєте на когось образу, ви віддаєте постійно цій людині свою енергію, притому всередині себе перетворюючи її в негативну. Як ви думаєте, може це йти на користь? Поставте собі це питання, якщо раптом захочете на когось образитися.

Джерело: психолог Олена Вайс на своїй сторінці в Instagram

Останні новини

Back to top button