УкраїнаЦікаве

Отруєння суші в Києві: кількість постраждалих зросла

У Києві в ресторані “Євразія”, що розташований біля цирку, відвідувачі отруїлися суші.

images

Про це написав журналіст Сергій Сапко на своїй сторінці у Facebook. Передає 1News з посиланням на Обозреватель.

“А не хотіли вісьмох людей в інфекціонку після суші з “Євразії” . Літо, риба – привіт. Upd. “Євразія” біля цирку”, – розповідає він.

За словами Сапка, 27 червня його дружина з подругою і її другом їли суші в зазначеному закладі. Вже 27 червня обидві жінки скаржилися на температуру 38.5 градусів, а 28 червня у подружжя почалася діарея. Щодо третього постраждалого, то він подзвонив друзям і повідомив, що перебуває в інфекційному відділенні лікарні на крапельницях, уточнивши, що з отруєнням після суші з “Євразії” там вже проходять курс лікування восьмеро осіб.

Користувачі соцмереж у коментарях також підтвердили факт масового отруєння людей у зазначеному закладі.

“Саме лежу в палаті з дівчиною, яка отруїлася суші позавчора вь”Євразії” біля цирку”, – пише Юлія Ужва.

отруєння суші

До обговорення інциденту приєдналася і адвокат Тетяна Лежух, яка порадила потерпілим зафіксувати всі наслідки у лікаря, знайти чеки, а потім звернутися до інспекції з прав споживачів, в правоохоронні органи, зазначивши, крім усього, розмір матеріальних збитків.

Вона уточнила, що можна оформити і колективний позов, але для початку необхідно зібрати всі документальні докази того, що сталося.

отруєння суші

Вранці, 29 червня, “Обозреватель” зв’язався з закладом, на яке поскаржилися відвідувачі, однак його адміністрація заявила, що вони зачинені і на роботі немає нікого, хто міг би дати офіційний коментар із приводу події.

Пізніше в соцмережі з’явилися свідоцтва ще однієї постраждалої від отруєння в закладі “Євразія”.

Back to top button