Цікаве

Останній ретроградний Меркурій в 2019 році: як пережити

31 жовтня 2019 року, в Хелловін, Меркурій стане ретроградним і триватиме цей астрологічний період до 20 листопада. Це останній період ретроградності цієї планети в цьому році. Що ж означає ретроградний рух для простого обивателя? Ретроградним рухом астрономи називають таке “ковзання” планет у космосі, коли умовному спостерігачеві з Землі здається, що планети рухаються назад. У Сонячній системі всі небесні тіла підтверджені такому зворотному “танцю”, крім Місяця і Сонця, розповідає 1News.

 

Меркурій стає ретроградним тричі на рік і це по-своєму впливає на землян. Адже планета Меркурій була названа в честь римського бога швидкості, інформації та торгівлі. Цей швидкий бог в крилатих сандалях оперативно доставляв інформацію героям. За аналогією починаєш розуміти, що в період прямого руху цієї планети з комунікацією все добре, і техніка зазвичай не ламається, а ось під час ретроградного Меркурія починаються проблеми в офісах, угоди не підписуються, а листи губляться. Читайте про те, як же пережити цей складний період і не наламати дров.

Як пережити останній ретроградний Меркурій в жовтні і листопаді 2019

 • Не дивуйтеся, що в стосунках між друзями, близькими і колегами можливі сварки, конфлікти і непорозуміння. Рекомендується не відповідати грубістю на грубість, а стежити за власними відповідями і не поспішати грюкати дверима після кожної репліки.
 • Будьте обережні – в період дії ретроградного Меркурія є ризик відновлення старих відносин, любовних або дружніх, які в минулому не принесли нічого доброго. Краще не повертатися до минулого, а спробувати знайти нову людину, яка зможе змінити вашу долю на краще.
 • Також ретроградний Меркурій сприяє переосмисленню різних аспектів життя і очищенню від минулого.

Що не можна робити в ретроградний Меркурій 2019

 • Великі фінансові операції відкладіть. Не беріть гроші в борг і самі не давайте їх у борг.
 • Не рекомендується починати нові проекти.
 • Будь-які виникли в цей період ідеї і плани потрібно записувати, але відкладати в сторону до повороту Меркурія в прямий рух.
 • Не можна здійснювати великі покупки (особливо засоби зв’язку і пересування, є ризик поломки), підписувати важливі документи.
 • Краще не міняти місце роботи або йти зі старої роботи і вступати в нову посаду.
 • У плані здоров’я слід уникати періоди ретроградного Меркурія для хірургічної операції, оскільки деяка частина її або навіть вся вона повністю, можливо, зажадає переробки.
 • У поїздках і подорожах слід бути уважними до розкладів руху транспорту (вони можуть змінюватися), можливі також технічні проблеми, поломки транспорту і непередбачені обставини.
Чим небезпечний період ретроградного Меркурія

Що потрібно робити в останній період ретроградного Меркурія 2019 року

 • Потрібно навести лад у справах і в будинку, наприклад, розгребти завали.
 • Провести ревізію в інформаційній частині свого життя, перевіряйте пошту, почистіть список друзів у соціальних мережах.
 • Віддайте моральні борги, наприклад, зателефонуйте мамі або зустріньтеся зі старим шкільним другом.

Завершіть старі проекти.

Ретроградний Меркурій під час містичного свята Хелловін – це час, коли слід переосмислити свою діяльність, щоб переконатися в правильності постановки цілей, побачити справжні мотиви і віддати собі звіт в тому, наскільки ефективно і розумно витрачаються сили, забезпечивши собі тим самим надійний прогрес на майбутнє.

Джерело: Сьогодні

Back to top button