Цікаве

Основні особливості та переваги SIP-Trunk*

Епоха аналогової телефонії практично завершилася. Їй на зміну прийшла більш гнучка технологія — SIP-Trunk. Безліч великих телекомунікаційних операторів масово відмовляються від застарілої технології та впроваджують SIP-телефонію, і в недалекому майбутньому операторські телефонні лінії повністю перейдуть на SIP-транки, а корпоративні АТС на протокол SIP.

Замовити послугу SIP-Trunk в Україні можна в компанії Датагруп на сайті https://www.datagroup.ua/ru/smb/telefoniya/sip-trunk.

Переваги SIP-Trunk

SIP-транк — це телефонні лінії, що надаються через IP-мережу по протоколу SIP. Цей стандартний протокол дозволяє операторам підключати до офісної АТС практично необмежену кількість голосових каналів. Телефонні номери, які призначає оператор можуть закріплюватися за SIP-транком.

Фахівці виділяють такі переваги SIP-Trunk:

  • нижена абонентна плата за канал та надання індивідуальних номерів при тій же кількості аналогових ліній
  • знижена вартість. Через велику кількість SIP-операторів та високу конкуренцію в даному сегменті ціни, а також особливості технології на SIP-послуги істотно нижчі, ніж вартість звичайної телефонії
  • висока якість. Дана перевага забезпечується за рахунок підключення до SIP-транку географічно розподілених та навіть міжнародних номерів. При додаванні номерів в різних містах та країнах клієнти отримують можливість зв’язатися з компанією по місцевим номерам. Завдяки цьому клієнт заощаджує кошти, а замовник приймає виклик на власну офісну АТС.
  • легкість зміни офісу зі збереженням номера. SIP-Trunk не прив’язаний до місця розташування операторів. Завдяки цьому можна в будь-який момент переїхати в новий офіс, зберігши колишній номер телефону. Це дуже зручно, адже не потрібно сповіщати про переїзд клієнтів, коригувати рекламні кампанії, витрачати гроші на перенесення номера.
  • відмова від VoIP-шлюзу. SIP-Trunk не вимагає покупки та підтримки VoIP-шлюзів. В даному випадку виклики з телефонних мереж надходять по SIP-протоколу. При цьому відсутність необхідності конвертувати аналогові сигнали в IP також сприяє підвищенню якості зв’язку.
  • високопродуктивні IP-АТС. Завдяки сучасним системам уніфікованих комунікацій підвищується продуктивність та мобільність операторів, а також якість сервісу. При цьому підключення IP-АТС до SIP-транку є простішою процедурою, ніж у випадку зі звичайною телефонною лінією.
  • простота масштабованості. При збільшенні кількості дзвінків можна швидко та легко додавати додаткові голосові канали до існуючих SIP-систем. При цьому немає необхідності прокладати додаткові аналогові лінії, встановлювати плати розширення та програмувати аналогову АТС.
  • вибір кількості каналів. Для конкретної компанії можна замовляти та оплачувати необхідну кількість голосових каналів, що істотно заощаджує кошти на використання та обслуговування офісної мережі.


Компанія DataGroup також надає виділене інтернет-підключення для SIP-Trunk клієнтів. Використовувані мережеві екрани можуть працювати з декількома WAN каналами. Невисока вартість інтернету та окреме підключення для SIP-транку гарантує більш якісний VoIP зв’язок. При цьому виділені інтернет-канали дозволяють повністю розділити передачу голосового трафіку та даних. При необхідності компанія оновлює ПО (прошиває) мережевого екрану, щоб запобігти виникненню проблем з обробкою VoIP-трафіку.

*на правах реклами

Останні новини

Back to top button